Przedszkole nr 28 w Poznaniu

Brak wtyczki FLASH

Uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka - gr. II "Słoneczka"

Dnia 27 październik 2011 w naszej grupie odbyła się uroczystość  Pasowania  na  Przedszkolaka. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały specjalnie na tę okazję program artystyczny, na  który zaprosiły swoich rodziców. Słoneczka zaprezentowały Rodzicom piosenki o jesieni, taniec niedźwiedzia oraz zabawy muzyczno-ruchowe. Następnie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez panią Dyrektor. Dzieci dostały prezenty oraz dyplomy – radość nie  było  końca!!! Rodzice  byli  bardzo  przejęci  występami  swoich  dzieci i  dlatego  nie  brakowało uśmiechów  i  całusów.

Przedszkolakom życzymy  wielu radości i miłych chwil spędzonych wśród  kolegów i koleżanek!!!

Dziękujemy również panu Piotrowi Kucharzykowi za wykonanie pamiątkowych zdjęć z tej uroczystości.

Przedszkole nr 28 w Poznaniu Przedszkole nr 28 w Poznaniu Przedszkole nr 28 w Poznaniu Przedszkole nr 28 w Poznaniu Przedszkole nr 28 w Poznaniu
Zapraszamy do serwisu PRZEDSZKOLA W POZNANIU