Dodano: 3 maja 2015 r.

W każdy poniedziałek odwiedza nas pan Michał oraz pan Bartek z Akademii Reksia. Trenerzy organizują dla dzieci ciekawe zajęcia zabawowo-sprawnościowe. W treningach, które odbywają się w ogrodzie przedszkolnym biorą udział zarówno  chłopcy jak  i dziewczynki. Podczas zajęć stosowane są zabawy rozwijające np.  koordynację , postrzeganie, czucie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy.

Akademia Reksia to:

» Edukacja przez sport –  dbanie o wszechstronny rozwój dzieci poprzez ćwiczenia sportowe, przekazywanie podstawowej wiedzy teoretycznej o sporcie, promowanie zdrowego stylu życia.

» Doświadczona i profesjonalna kadra trenerska, którą stanowią licencjonowani trenerzy po zagranicznych stażach, wykształceni w kierunku pedagogicznym, charakteryzujący się doskonałym podejściem do dzieci, potrafiący doskonale mobilizować uczestników do zabawy wywołując uśmiechy na twarzach.

» Indywidualne podejście do każdego dziecka

» 30 minutowe spotkania raz w tygodniu – dzieci z uśmiechem na twarzach, uczestniczą w grach i zabawach ruchowych