Dodano: 29 września 2014 r.

MOJE PRZEDSZKOLE – tworzymy pracę plastyczną

Dnia 23 .09.2014 dzieci z grupy Gwiazdki włączyły się w realizację projektu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.              Na początku zajęć dzieci zostały zapoznane z celami Dnia Przedszkolaka i rozmawiały o tym ,, co w takim szczególnym dniu chciałyby robić?”.
Następnie stworzyliśmy pracę plastyczną pt. „Moje przedszkole”. Na środku kolorowej kartki dzieci przykleiły zdjęcie naszego przedszkola, a potem rysowały to, co znajduje się w otoczeniu przedszkola. Praca nie była, aż tak trudna jak nam się na początku wydawało i szybko ją wykonaliśmy. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu naszej pracy!
Naszą pracę ( wraz z pracami dzieci z innych grup ) można było oglądać na specjalnej wystawie w holu przedszkola.