Dodano: 1 czerwca 2022 r.

Co nas czeka w miesiącu czerwcu:

• 1.06 ( środa)  – Dzień Dziecka w grupie
  • 3.06 ( piątek)  – Dzień Dziecka w ogrodzie przedszkolnym z Czarodziejem Brozi
  • 9.06( czwartek) – Pokazowa lekcja z języka angielskiego dla Rodziców, podsumowująca całoroczną                   pracę z dziećmi, godz.14.00
  • 14.06( wtorek) – Dzień Pszczoły . Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na żółto i miały opaskę na głowę z pszczółką ( jeżeli ktoś ma w domu strój pszczółki , to może założyć )
  • W związku z obchodami Dnia Pszczoły  zapraszamy   Dzieci i  Rodziców z naszej grupy do wykonania      pracy plastycznej  pt.  ,, Pszczółka” . Praca może być wykonana  w dowolnym formacie i dowolną techniką    (mogą być również prace przestrzenne ).   Prace należy dostarczyć do dnia 13.06 (prosimy, aby prace były w folii lub zapakowane w reklamówkę i podpisane)
  • 21.06 ( wtorek) – Powitanie Lata. Prosimy , aby dzieci w tym dniu były ubrane na żółto ( dziewczynki będą miały ubrane żółte, tiulowe spódniczki tak jak na Pasowaniu )
  • Obchodzimy Urodziny w grupie
  • Kontynuacja Ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom – zajęcia czytelnicze w grupie