Dodano: 27 kwietnia 2023 r.

Dla sporej części przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,  27 kwietnia br. „Obłoczki”  udały się z wizytą  do Szkoły Podstawowej nr 7.

Miło przywitały nas pani wicedyrektor Katarzyna Ryfa i pani Magdalena Łagodzińska. Panie wraz z uczniami klasy III b pokazały nam jak wygląda sala lekcyjna, korytarze, szatnie, stołówka szkolna, biblioteka itp. Dzieci zasiadły też do szkolnych ławek, aby poczuć się jak uczniowie. „Obłoczki” uczestniczyły też w lekcji klasy III b. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu.