Dodano: 19 czerwca 2016 r.

Drodzy Rodzice oraz Dzieci!!!

Nasze przedszkole  od wielu już lat uczestniczy w akcji  Klubu Gaja:

ZBIERAJ MAKULATURĘ –  RATUJ KONIE.

Akcja ta polega na tym, aby zbierać makulaturę i w ten sposób włączyć się w  ratowanie koni.

W dniach od: 20 do 24 czerwca  ogłaszamy w naszym przedszkolu wielką zbiórkę makulatury.

Makulaturę można przynosić do swojej sali, a jeżeli będą to duże ilości, to prosimy wrzucać makulaturę do specjalnego pojemnika, który będzie znajdował się przy wejściu do naszego ogródka przedszkolnego.

Pieniądze z akcji Zbieraj Makulaturę –  Ratuj Konie Klub Gaja przeznacza na interwencje, leczenie, pomoc dla uratowanych koni.  Uratowane zwierzęta trafiają do stowarzyszeń i fundacji zajmujących się hipoterapią, do gospodarstw oraz stajni, gdzie mają zapewnione dobre warunki i dożywotnią opiekę.

Mamy nadzieję , że zbierzemy dużo makulatury i w ten sposób uratujemy konie.

Zapraszamy  zatem do wspólnej akcji!!!

Dzięki Państwa pomocy udało się  uratować ponad 60 koni!!!

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Klubu Gaja, gdzie można przeczytać historię uratowanych koni: www.klubgaja.pl

Katarzyna Kmiecik – koordynator akcji  Zbieraj Makulaturę – Ratuj Konie