Dodano: 12 kwietnia 2016 r.

Pod koniec marca , tuż przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Plastycznego – ,,Pocztówka Wielkanocna”. Konkurs był zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole im. L.Krzemienieckiej. Zadanie konkursowe polegało na tym, aby dzieci wykonały  różnymi technikami plastycznymi świąteczne kartki.

Dnia 11 kwietnia udaliśmy się do Niepublicznego Przedszkola im.L.Krzemienieckiej, aby wziąć udział w uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu. Miło nam poinformować, że trójka dzieci z naszego przedszkola została wyróżniona i nagrodzona. A mianowicie byli to:

• Oliwia Stachowiak z grupy III – Słoneczka – I miejsce w kategorii dzieci 4-5 -letnich
  • Wojtek Jagielski  z grupy IV – Marsjanie – I miejsce w kategorii dzieci 6 – letnich
  • Marysia Michalak z grupy V – Gwiazdki – wyróżnienie w kategorii dzieci 6 – letnich

Prace naszych nagrodzonych dzieci oraz prace dzieci z innych przedszkoli, które brały udział w konkursie można obejrzeć na specjalnej wystawie zorganizowanej przy Kościele Świętej Rodziny. Zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Naszym zwycięzcom składamy gratulacje!!!