Dodano: 17 listopada 2015 r.

W ramach obchodów Święta Drzewa zaproponowaliśmy dzieciom z pobliskich przedszkoli udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ,, MOJE DRZEWO”. Organizatorem konkursu była p. Katarzyna Kmiecik – nauczycielka grupy V – Gwiazdki, a nagrody zostały ufundowane przez p. Dyrektor Alinę Witkowską .
W konkursie wzięły udział dzieci wraz z Paniami nauczycielkami z:
– Przedszkola nr 1”Bajkowy Zamek” , ul. Jawornicka
– Przedszkola nr13, ul. Keplera – Niepublicznego Przedszkola im .L. Krzemienieckiej, ul. Kłuszyńska
– Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów, ul. Galileusza

Zadaniem dzieci było wykonanie pracy zbiorowej przedstawiającej drzewa. Na konkurs wpłynęło 8 prac plastycznych. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Prace były bardzo estetyczne, zastosowano różnorodne techniki plastyczne oraz materiały przyrodnicze. Ponieważ każda praca plastyczna była wyjątkowa i piękna więc jury postanowiło nie przyznawać konkretnych miejsc ale wyróżnić wszystkie prace.
Każda grupa otrzymała książeczki do kolorowania – Mandale, dyplomy dla swoich przedszkoli, a Panie nauczycielki, które przygotowywały dzieci do konkursu otrzymały imienne podziękowania. Prace konkursowe można było obejrzeć na specjalnej wystawie zorganizowanej w holu naszego przedszkola. Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym przedszkolom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.