Dodano: 17 kwietnia 2016 r.

Czym powitać Cię Wiosenko

Kiedy do Nas przyjdziesz już

Chyba tańcem i piosenką

Bo to milsze jest od słów

Wiosna – to szczególna pora roku. Nastraja optymistycznie, że aż chce się  śpiewać, tańczyć i podskakiwać. Dzieci z grupy V – Gwiazdki zaprosiły kolegów i koleżanki z naszego przedszkola na wspólne Powitanie Wiosny. W tym celu przygotowały specjalne przedstawienie pt.,, Witaj Wiosenko”. Podczas przedstawienia można było podziwiać dzieci, które przebrane  za  wiosenne kwiaty, bociany czy jaskółki przywoływały wiosnę. Na scenie pojawiły się również leśne – zielone skrzaciki, słoneczko, które rozdawało wiosenne promyczki oraz wiele innych postaci, które również chciały zobaczyć  Panią Wiosnę. Zaproszeni goście czyli dzieci z całego przedszkola głośnymi, radosnymi  okrzykami przywołały Panią Wiosnę, która przechadzała się wśród dzieci i  rozdawała im kolorowe, wiosenne kwiaty. W tym dniu w całym przedszkolu dominował kolor zielony, bo z tym kolorem kojarzymy wiosnę. Na zakończenie przedstawienia Pani Wiosna zaprosiła wszystkich do wykonania wspólnej piosenki oraz do wesołej zabawy.

Po tak wspaniałej zabawie mamy nadzieję, że Pani Wiosna zagości u Nas na dobre.

To było naprawdę miłe spotkanie, bo warto spotykać się z Innymi!!!