Dodano: 17 października 2016 r.

Dnia 17.10.2016 w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego ,, Moje wakacyjne wspomnienia”.
Punktualnie o godz. 10.00 pani Kasia – nauczycielka grupy V, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu powitała bardzo serdecznie wszystkie dzieci, które przybyły wraz ze swoimi Paniami na podsumowanie konkursu.
Przedmiotem konkursu było wykonanie wspólnie z Rodzicami albumu z wakacyjnych podróży.
Na konkurs wpłynęło 11 albumów. Wszystkie albumy były bardzo ciekawe, pomysłowe, kolorowe jednym słowem wakacyjne!
Było nam miło oceniać tak wspaniałe albumy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, kolorowanki i pisaki. Nagrody zostały ufundowane przez p. Dyrektor Alinę Witkowską.
Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia.Nagrodzone albumy można było obejrzeć w holu naszego przedszkola.

A oto nagrodzone Dzieci :
 Grupa II – Ufoludki

• Albert Królik wraz z Rodzicami

Grupa III -Obłoczki

• Emilka Zagórska wraz z RodzicamI
  • Staś Sternal wraz z Rodzicami
  • Wiktor Konieczny wraz z Rodzicami
  • Nataniel Stawski wraz  z Rodzicami

Grupa IV – Słoneczka

• Maja Figańska wraz z Rodzicami

Grupa V -Gwiazdki

• Agata Baszko wraz z Rodzicami
  • Marta Łukaszyk wraz  z Rodzicami
  • Kacper Pielka wraz  z Rodzicami
  • Jaś Symieniszyn wraz z Rodzicami
  • Grześ Młyńczak wraz z zRodzicami

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!