Dodano: 11 maja 2017 r.

Drodzy Rodzice!

W imieniu Dyrekcji , Pracowników Przedszkola i Rady Rodziców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Obchodach 40-lecia powstania Przedszkola , 10-lecia nadania Przedszkolu imienia „Małych Astronomów” oraz w rodzinnym FESTYNIE. Z uwagi na wagę uroczystości i udział w nich przedstawicieli naszego miasta, kuratorium, absolwentów, przypominamy iż uroczystość organizowana jest w tygodniu, tj. w CZWARTEK 25 MAJA.

PROGRAM:

14.00 – występ naszej grupy tanecznej

14.15 – część oficjalna 40-lecia

14.30-15.00 – występy naszych dzieci – występuje każda grupa

15.00 – 18.00 – festyn rodzinny

Z uwagi na fakt, iż uroczystości obchodzone są w środku tygodnia, serdecznie prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu swoich działań zawodowych i tych z Państwa, dla których jest to możliwe, prosimy o przybycie w tym dniu do Przedszkola wcześniej (godz. 14-15), co umożliwi uczestnictwo w całej uroczystości, wsparcie swoich pociech podczas występów i wspaniałą zabawę na festynie. Przypominamy, że w tym dniu przedszkole zapewnia opiekę w normalnym trybie, do godz. 17.00, jednak z racji uroczystości i festynu warto zawczasu zaplanować i być może poprosić o pomoc babcie, dziadków, ciocię lub mamę/tatę innego dziecka ze swojej grupy (niezbędne upoważnienie! Do odbioru!) o nieco wcześniejszy odbiór dziecka tak, aby umożliwić mu partycypację w całym programie zaplanowanym na ten szczególny dzień.

Liczymy na Waszą obecność,

z poważaniem