• 40 – lecie Przedszkola i Festyn Rodzinny – Ogłoszenie

Drodzy Rodzice! W imieniu Dyrekcji , Pracowników Przedszkola i Rady Rodziców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Obchodach 40-lecia powstania Przedszkola , 10-lecia nadania Przedszkolu imienia „Małych Astronomów” oraz w rodzinnym FESTYNIE. Z uwagi na wagę uroczystości i udział w… Czytaj więcej »

• Ogłoszenie

Drodzy Rodzice!!!   Serdecznie prosimy, aby do 22 maja przynieść zakupione zielone legginsy.   „Ufoludki”

• Dzień Mamy i Taty – ogłoszenie

Z okazji Dnia Mamy i Taty zapraszamy na przedstawienie pt: „Sowie opowieści”, które odbędzie się 17.05.2017 r o godz. 15:00.

• Ogłoszenie

Drodzy Rodzice !!!!   Serdecznie zapraszamy chętne mamy 7 grudnia (wtorek) o godz. 10:00 na wspólne pieczenie pierników.                                              „Ufoludki”