Dodano: 2 lipca 2017 r.

W dniu 22 czerwca w naszym Przedszkolu miała  miejsce Uroczystość Pożegnania Przedszkola , którego  głównymi bohaterami były dzieci z grupy : GWIAZDKI.

Dla dzieci to ważny moment – skończył się dla nich pierwszy,  jakże ważny etap edukacji. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich Pań – Kasi i Basi przygotowały bogaty program artystyczny i mimo smutku, że to już pożegnanie, zaprezentowały się wspaniale.

W pierwszej części dzieci wystąpiły z  przedstawieniem pt. ,, Morskie opowieści”. Na scenie wystąpili marynarze,  morskie syrenki i oczywiście – Król Morza czyli Neptun. Nasza sala została zamieniona w prawdziwy podwodny świat.

W drugiej  część naszej uroczystości dzieci pożegnały się programem artystycznym czyli recytowały wiersze, zatańczyły taniec – Szczęśliwych Dzieci. Podczas występów nie obyło się bez łez wzruszenia i odwołania do pierwszych dni pobytu dzieci w przedszkolu. Nie zabrakło również wesołych piosenek o czasie spędzonym w przedszkolu i o szkole, w której czekają na nich nowe obowiązki. Występ został nagrodzony głośnymi brawami.

Następnie Pani Dyrektor – Alina Witkowska złożyła podziękowania Rodzicom za współpracę , a dzieciom życzyła wielu sukcesów w szkole.  Panie z grupy Gwiazdek – Kasia i Basia złożyły serdeczne podziękowania Rodzicom za wspólne cztery lata pracy, a swoim Gwiazdkom życzyły samych szóstek w szkole!!! Również Rodzice złożyli podziękowania Pani Dyrektor i Paniom Nauczycielkom, dziękując za opiekę nad ich dziećmi oraz trud włożony w ich wychowanie.

To był dzień pełen emocji i wzruszeń.

N zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki o Kosmosie,  tablo oraz kolorowe  piłki.

Po tak wzruszających chwilach wszyscy udali się do ogródka przedszkolnego, aby w radosnej atmosferze świętować przy grillu.

Dzień ten pozostanie na długo w naszej pamięci i będziemy mogli go przywoływać patrząc na piękne zdjęcia, których nie zabrakło podczas tej uroczystości.