Dodano: 30 listopada 2016 r.

W ramach obchodów Święta Drzewa zaproponowaliśmy dzieciom z pobliskich przedszkoli udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ,, MOJE DRZEWO”. Organizatorem konkursu była p. Katarzyna Kmiecik – nauczycielka grupy V – Gwiazdki, a nagrody zostały ufundowane przez p. Dyrektor – Alinę Witkowską.

W konkursie wzięły udział dzieci wraz z Paniami nauczycielkami z :

• Przedszkola nr 1 – Grupa : Wróbelki oraz Grupa : Hałabały

• Przedszkola nr 13 – Grupa : Giganci

• Niepublicznego Przedszkola im. L. Krzemienieckiej – Grupa : Sowy

• Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów- Grupa : Słoneczka oraz

Grupa : Gwiazdki

Zadaniem dzieci było wykonanie pracy zbiorowej przedstawiającej drzewa. Na konkurs wpłynęło 11 prac plastycznych. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Prace były bardzo estetyczne, zastosowano różnorodne techniki plastyczne oraz materiały przyrodnicze. Ponieważ każda praca plastyczna była wyjątkowa i piękna więc jury postanowiło nie przyznawać konkretnych miejsc ale wyróżnić wszystkie prace.
Każda grupa otrzymała specjalne -Zestawy plastyczne, dyplomy dla swoich przedszkoli, a Panie nauczycielki, które przygotowywały dzieci do konkursu otrzymały imienne podziękowania. Prace konkursowe można było obejrzeć na specjalnej wystawie zorganizowanej w holu naszego przedszkola. Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym przedszkolom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.