BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
Nawigacja: Bez kategorii »
 • BAL KARNAWAŁOWY

    DNIA 27 STYCZNIA 2021 r. (ŚRODA)   ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU   B A L   K A R N A W A Ł O W Y   DLA WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW (KAŻDA GRUPA BAWI SIĘ W SWOJEJ SALI)  … Czytaj więcej »

 • ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

  Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu „Słoneczka” dbając o zdrowie i hartując organizm wybrały się na przedszkolny plac zabaw. Wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu. Dzieci całkowicie oddają się zimowej zabawie. Wykazują… Czytaj więcej »

 • KAŻDY Z NAS JEST INNY

  „KAŻDY Z   NAS JEST INNY,  CZYLI SERCA W KSZTAŁCIE KÓŁEK” (zajęcia w ramach „Małego Wolontariatu” działającego na terenie Przedszkola nr 28)   Podczas styczniowych zajęć dzieci zostały zaproszone na spotkanie z książką ELIZY PIOTROWSKIEJ „ŻÓŁTE KÓŁKA. MAM NA IMIĘ… Czytaj więcej »

 • CO NAS CZEKA W MIESIĄCU STYCZNIU

  Wspólne kolędowanie – Impreza ogólnoprzedszkolna Emocje w obiektywie – Ogólnoprzedszkolny Konkurs Fotograficzny 21.01 ( czwartek) – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – prosimy, aby dzieci w tym dniu były  odświętnie ubrane 27.01 ( środa ) – Balik Karnawałowy… Czytaj więcej »

 • ŚWIĄTECZNY WYSTĘP DLA RODZICÓW

  Świąteczny występ dla Rodziców – filmik  

 • ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNE NA MIESIĄC STYCZEŃ

  ZAMIERZENIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE NA MIESIĄC STYCZEŃ   TYDZIEŃ 1 „Z Panią Zimą wesoło mija czas”   3-latki Cele ogólne Obszar fizyczny rozwijanie sprawności fizycznej, precyzji ruchów w toku zabaw i ćwiczeń ruchowych i naśladowczych doskonalenie czynności samoobsługowych rozwijanie sprawności manualnej Obszar… Czytaj więcej »

 • Kolędowanie z Gwiazdkami

  Kochani Rodzice    W tym roku nie możemy spotkać się w naszej grupie, aby wspólnie uczestniczyć w wigilijnym spotkaniu ale mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do wspólnego kolędowania z Gwiazdkami. Bardzo się staraliśmy, aby pięknie zaśpiewać dla Was kolędy oraz… Czytaj więcej »