Dodano: 5 maja 2022 r.

Co  nas  czeka  w  miesiącu  maju :

• 4.05 ( środa) – Dzień Flagi
  • 18.05 (środa) – Dzień Kosmosu – prosimy , aby dzieci w tym dniu miały opaskę z wybraną planetą lub kształtem rakiety
  • W związku z obchodami Dnia Kosmosu  zapraszamy   Dzieci i  Rodziców z naszej grupy do wykonania pracy plastycznej  pt.  ,, Rakieta kosmiczna” . Praca może być wykonana  w dowolnym formacie i dowolną techniką   (mogą być również prace przestrzenne ).   Prace należy dostarczyć do dnia 17.05 (prosimy, aby prace były w folii lub zapakowane w reklamówkę)
  • 27.05( piątek) – Wycieczka autokarowa do Klimkowej Osady w Cichej Górze ( szczegóły wycieczki będą podane w osobnym ogłoszeniu)
  • 30.05 (poniedziałek) – Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, godz.14.00 .  Prosimy, aby na Pasowanie przybył tylko jeden Rodzic. Szczególnie zapraszamy Wszystkie Mamy , ponieważ nasze Pasowanie będzie połączone z obchodami Dnia Mamy ( szczegóły dotyczące stroju na pasowanie będą podane w osobnym ogłoszeniu)
  • Drzewa wiosną  –  zajęcia obserwacyjno  – badawcze  w ogrodzie przedszkolnym lub w pobliżu przedszkola
  • Obchodzimy Urodziny w grupie
  • Kontynuacja Ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom – zajęcia czytelnicze