Dodano: 1 października 2023 r.

Co nas czeka w miesiącu październiku  :

• 4.10 ( środa) –Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Stara Chata u Kowala w Kluczewie
  • 5.10 ( czwartek) – Jesienna sesja fotograficzna ( szczegóły są podane na plakacie znajdującym się w holu przedszkola)
  • 10.10 ( wtorek ) – Dzień  Drzewa. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na zielono lub brązowo.Mile widziane są również akcesoria związane z drzewami  (np.może to być opaska z liśćmi, pelerynka czy ozdobiony kapelusik )
  • W związku z obchodami Dnia Drzewa zapraszamy Dzieci i Rodziców  z naszej grupy  do wykonania pracy   plastycznej  pt.,,Jesienne  Drzewo”. Format i technika pracy dowolna( mogą być również prace przestrzenne).Prace należy  dostarczyć  do dnia 9.10 ( poniedziałek)
  • 13.10( piątek) – Koncert Pro Sinfonika . Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane
  • 16.10 ( poniedziałek ) – Dzień  Edukacji Narodowej. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane
  • 23.10 ( poniedziałek) – Dzień Głośnego Czytania – impreza ogólnoprzedszkolna
  • 24.10 ( wtorek) – Światowy Dzień Mycia Rąk
  • 30.10 ( poniedziałek) – Dzień Dyni – prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na pomarańczowo ( może być również strój dyni)
  • Obchodzimy urodziny w grupie
  • Udział w Ogólnopolskiej akcji Cała  Polska Czyta Dzieciom. Zapraszamy Rodziców, rodzeństwo oraz Dziadków do czytania dzieciom w naszej grupie. Na wspólne czytanie można umówić się u Pań nauczycielek w grupie