BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wycieczka na powitanie jesieni

  DNIA 28.09.2015r. DZIECI Z GRUP: GWIAZDKI I MARSJANIE POWITAJĄ JESIEŃ W MUZEUM ROLNICTWA W SZRENIAWIE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W WARSZTATACH EDUKACYJNYCH „JESIEŃ NA WSI” W PROGRAMIE POKAZY: młócenia cepami, młocarniami ręcznymi i mechanicznymi tradycyjne metody czyszczenia ziarna przemiału ziarna na… Czytaj więcej »

 • Życzenia wakacyjne

  KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE !!! Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń życzymy wszystkim: słonecznych i  bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!!!

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu?

  Co nas czeka w miesiącu czerwcu? 1 czerwca – Dzień Dziecka w ogrodzie przedszkolnym 9 czerwca – Wycieczka do Parku Dinozaurów w Rogowie 16 czerwca  godz.:15.30  – Występy z Języka angielskiego Wszystkim dzieciom życzymy wielu wrażeń!!!

 • Plan pracy dydaktyczno – wychowawczej na miesiąc : czerwiec

  Plan pracy dydaktyczno – wychowawczej na miesiąc : czerwiec Ogólne cele wychowawczo-dydaktyczne: Motywowanie do zgodnego udziału w życiu grupy przedszkolnej; uświadamianie dzieciom ich praw oraz obowiązków. Wdrażanie do samodzielności w codziennych sytuacjach oraz stosowania zasad kulturalnego zachowania się przy stole,… Czytaj więcej »

 • Uwaga! od 1 stycznia 2015 r. ZMIANA NUMERÓW KONT

  Dyrektor przedszkola uprzejmie zawiadamia, że z dniem 1 stycznia 2015 roku obsługę bankową budżetu Miasta Poznania prowadzić będzie PKO Bank Polski S.A. W związku z powyższym od dnia 1 stycznia 2015 r. wpłat z tytułu opłaty za przedszkole należy dokonywać… Czytaj więcej »