BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Zima w wierszu i w piosence

  Dnia 16.02.2016 ( wtorek) dzieci z grupy V- Gwiazdki zapraszają koleżanki i kolegów z całego przedszkola na spotkanie : ZIMA W WIERSZU I PIOSENCE Podczas spotkania dzieci z poszczególnych grup zaprezentują wiersze, piosenki o zimowej tematyce. Nie zabraknie również zabaw… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Szreniawy

  DNIA 28.09.2015r. DZIECI Z GRUP: GWIAZDKI I MARSJANIE POWITAJĄ JESIEŃ W MUZEUM ROLNICTWA W SZRENIAWIE PRZEDSZKOLAKI WEZMĄ UDZIAŁ W WARSZTATACH EDUKACYJNYCH „JESIEŃ NA WSI” W PROGRAMIE POKAZY: młócenia cepami, młocarniami ręcznymi i mechanicznymi tradycyjne metody czyszczenia ziarna przemiału ziarna na… Czytaj więcej »

 • Drugi tydzień w przedszkolu :)

  Drodzy Rodzice! Życie dziecka w grupie przedszkolnej to wspólne przeżycia, różne przygody i… wielkie wyzwania! To radość zabaw i prac, radość dzielenia z drugim małym człowiekiem wspólnych przeżyć. To także liczne sytuacje, w których dziecko musi nauczyć się godzić się… Czytaj więcej »

 • Teksty piosenek

  Nie śpijcie, kiedy wiosna 1. Wiosna biega po łące, deszczem trawy podlewa. Popędza kwiaty by rosły, otwiera liście na drzewach. REF To słońcem błyśnie, to deszczem pryśnie, to śniegiem sypnie, to wiatrem świśnie. Nie śpijcie kiedy wiosna, nie śpijcie kiedy… Czytaj więcej »

 • Plan pracy dydaktyczno – wychowawczej – CZERWIEC

  Ogólne cele wychowawczo-dydaktyczne: Motywowanie do zgodnego udziału w życiu grupy przedszkolnej; uświadamianie dzieciom ich praw oraz obowiązków. Wdrażanie do samodzielności w codziennych sytuacjach oraz stosowania zasad kulturalnego zachowania się przy stole, w czasie uroczystości, w miejscach publicznych. Wyrabianie poczucia odpowiedzialności… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka

  1 czerwca 2015r. w godzinach 9,00-11,00 zapraszamy Dzieci na wspólną zabawę  w ogródku przedszkolnym z Mieszkańcami łąki Mile widziane wiosenne stroje (motylki, biedronki, żabki itd)  

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu?

  1 czerwca – Dzień Dziecka 9 czerwca – Wycieczka do Parku Dinozaurów w Rogowie 16 czerwca  godz.:15 – Występy z Języka Angielskiego Wszystkim dzieciom życzymy wielu wrażeń!!!

 • UWAGA! od 1 stycznia 2015 R. ZMIANA NUMERÓW KONT:

  Dyrektor przedszkola uprzejmie zawiadamia, że z dniem 1 stycznia 2015 roku obsługę bankową budżetu Miasta Poznania prowadzić będzie PKO Bank Polski S.A. W związku z powyższym od dnia 1 stycznia 2015 r. wpłat z tytułu opłaty za przedszkole należy dokonywać… Czytaj więcej »