BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Akcja – Zbieraj makulaturę – Ratuj konie

  Drodzy Rodzice oraz Dzieci!!! Nasze przedszkole  od wielu już lat uczestniczy w akcji  Klubu Gaja: ZBIERAJ MAKULATURĘ –  RATUJ KONIE. Akcja ta polega na tym, aby zbierać makulaturę i w ten sposób włączyć się w  ratowanie koni. W dniach od:… Czytaj więcej »

 • Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej na miesiąc: czerwiec

  Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej na miesiąc  czerwiec KRĄG TEMATYCZNY: DZIECI LUBIĄ SIĘ BAWIĆ Aktywność społeczna, przyrodnicza i zdrowotna: zgodnie bawi się wspólnymi zabawkami; pomaga kolegom w codziennych sytuacjach; przestrzega zasad bezpieczeństwa w sali i w ogrodzie; rozumie, że mimo… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu?

  Co nas czeka w miesiącu czerwcu? 3 czerwca ( godzina 15.30) – Zajęcia pokazowe z języka angielskiego 7 czerwca (godzina 15.00) – Międzyprzedszkolny Przegląd Formacji Tanecznych – Po prostu tańcz! 11 czerwca (w godzinach 10.00- 14.00) – Festyn rodzinny Realizacja… Czytaj więcej »

 • Plan zajęć tanecznych z Panem Pawłem

  PLAN ZAJĘĆ TANECZNYCH na m-c czerwiec: 1) 2 VI pierwsza lekcja (15:30 – 16:30) wg. ustalonych grup 2) 9 VI druga lekcja (15:30 – 16:30) wg. ustalonych grup 3) 11 VI FESTYN (10:00 – około 14:00) 4) 16 VI trzecia… Czytaj więcej »

 • Dzień dziecka

  UWAGA! UWAGA! DZIEŃ DZIECKA W KRAINIE MAŁYCH ASTRONOMÓW!!! Z OKAZJI TEGO ŚWIĘTA ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WSPÓLNEJ ZABAWY ZABAWA ZAPLANOWANA JEST NA DZIEŃ 31.05.2016r. W GODZINACH 9.30-11.30 NA TERENIE OGRÓDKA PRZEDSZKOLNEGO. W PROGRAMIE M.IN.: TAŃCE, PLĄSY GRY, KONKURSY BAWIĆ SIĘ… Czytaj więcej »

 • Dyżur wakacyjny

  Dyżur wakacyjny nasze przedszkole pełni w miesiącu lipcu. Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o złożenie wniosku w sekretariacie oraz zapoznanie się z harmonogramem dotyczącym rekrutacji na okres wakacyjny. W miesiącu sierpniu dyżur będzie pełnić Przedszkole nr 13, wnioski należy składać  bezpośrednio… Czytaj więcej »

 • Dzień Mamy i Taty

  Drodzy Rodzice, dnia 23 maja 2016r.(poniedziałek) o godz 15.00 zapraszamy na uroczystość z okazji Waszego Święta Pożegnamy też dzieci odchodzące z naszej grupy Prosimy o odświętny ubiór dzieci, a chętne mamusie prosimy o upieczenie ciasta

 • Co nas czeka w miesiącu maju?

  5 maja – Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa, 12 maja – wycieczka do Torunia – Gwiazdki i Marsjanie, 21 maja – Festyn Rodzinny w Gimnazjum 54 23 maja – Dzień mamy i taty 31 maja – Dzień Dziecka.

 • Plan pracy wychowawczo- dydaktycznej na miesiąc maj

  PLAN PRACY WYCHOWAWCZO – DYDAKTYCZNEJ NA MIESIĄC MAJ Aktywność społeczna, przyrodnicza i zdrowotna: zgodnie bawi się wspólnymi zabawkami; współpracuje w zespole; przestrzega zasad bezpieczeństwa w sali i w ogrodzie; wie, na czym polega praca pszczelarza; zna rodzinę pszczelą: królowa, pszczoły… Czytaj więcej »

 • X Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

  UWAGA RODZICE!!! Dnia. 5.05.2015r (czwartek) odbędzie się w naszym przedszkolu X Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem: „Sport i zabawa – to wielka sprawa” W zawodach wezmą udział dzieci z grup Gwiazdki i Marsjanie Prosimy, by dzieci z tych grup ubrane… Czytaj więcej »