BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Najmłodsi kibice na Euro 2016

  Dziś każdy przedszkolak wie,że kibicować Polsce należy się ! POOOOOLSKA GOOOOOLA TAK KAŻDY PRZEDSZKOLAK WOŁA!!! 🙂 Cała Polska kibicuje naszej drużynie na Euro 2016, w tym także dzieci z naszej grupy . Chłopcy przynoszą do przedszkola naklejki i karty ze… Czytaj więcej »

 • Imieniny, Urodziny w naszej grupie

  Dziś są Wasze urodziny oraz imieniny Zdrowia, szczęścia Wam życzymy!!! W czerwcu w naszej grupie obchodziliśmy urodziny Olafa oraz imieniny Jasia. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy Im tradycyjne 100lat i każdy z nas złożył  wspaniałe życzenia. A potem była wspólna… Czytaj więcej »

 • Urodziny Jaśminki i Przemka

  Dziś są Wasze urodziny Zdrowia, szczęścia Wam życzymy!!! Pod koniec czerwca w naszej grupie obchodziliśmy urodziny Jaśminki oraz Przemka. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy Im tradycyjne 100lat i każdy z nas złożył  wspaniałe życzenia. A potem była wspólna zabawa, słodki… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Dziecka

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.

 • Urodziny Natalki

    Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Dzisiaj -30 maja w naszej grupie obchodziliśmy urodziny Natalki. W tym szczególnym dniu zaśpiewaliśmy naszej koleżance  sto lat i każdy z nas złożył Natalce  wspaniałe życzenia. A potem była wspólna zabawa,… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Astronoma – zabawy z rakietami

  Była na Ziemi taka Rakieta, która wygrała kosmiczny przetarg. Cieszą się starsi, cieszą się dzieci: – Nasza Rakieta w Kosmos poleci!

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Astronoma – zajęcia plastyczne

    Noc roziskrzona gwiazdami, pogodna – To pora pracy – Astronom na wieży Patrzy na gwiazdy.  

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Astronoma

  “Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne” Noc roziskrzona gwiazdami, pogodna – To pora pracy – Astronom na wieży Patrzy na gwiazdy. Dnia 28 kwietnia obchodziliśmy w całym przedszkolu Dzień Astronoma. Również nasza grupa uczestniczyła w tym… Czytaj więcej »