BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • X Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

    Już po raz dziesiąty Mali Sportowcy spotkali się w Przedszkolu nr 28 im. „Małych Astronomów” w Poznaniu. Tego dnia na terenie ogrodu przedszkolnego, odbyła się : X Olimpiada Sportowa pod hasłem: „ Sport i zabawa – to wielka sprawa”.… Czytaj więcej »

 • Marzanna, Marzanna- to zimowa panna- -ogłoszenie wyników konkursu

  Dnia 15 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie III edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Marzanna, Marzanna – to zimowa panna”. W konkursie wzięły udział dzieci 5- 6 letnie wraz z Paniami Nauczycielkami z : PRZEDSZKOLA NR 13 NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA IM.… Czytaj więcej »

 • Powitanie Wiosny

  Czym powitać Cię Wiosenko Kiedy do Nas przyjdziesz już Chyba tańcem i piosenką Bo to milsze jest od słów Wiosna – to szczególna pora roku. Nastraja optymistycznie, że aż chce się  śpiewać, tańczyć i podskakiwać. Dzieci z grupy V –… Czytaj więcej »

 • Konkurs Plastyczny – Pocztówka Wielkanocna -ogłoszenie wyników konkursu

  Pod koniec marca , tuż przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Plastycznego – ,,Pocztówka Wielkanocna”. Konkurs był zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole im. L.Krzemienieckiej. Zadanie konkursowe polegało na tym, aby dzieci… Czytaj więcej »

 • ODKRYJ WSZECHŚWIAT Z MAŁYMI ASTRONOMAMI

  18 marca 2016r  mieszkańcy osiedla Kopernika wzięli udział w II edycji Odkryj Wszechświat z Małymi Astronomami. Organizatorem imprezy było Przedszkole nr 28 im. Małych Astronomów, przy ul. Galileusza 7 oraz partnerzy Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii i Gimnazjum nr 54 im.… Czytaj więcej »

 • Drzwi otwarte

  5 marca 2016 r. w naszym przedszkolu odbyły się drzwi otwarte. Naszych gości powitał zespół taneczny prowadzony przez pana Pawła. Bardzo szybko do zabawy dołączyli nasi przyszli przedszkolacy. Tego dnia przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji: zabawy rytmiczne, plastyczne, zajęcia sportowe, z… Czytaj więcej »

 • Zima w wierszu i w piosence

  Dnia 16.02.2016 dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w spotkaniu:   ZIMA W WIERSZU I PIOSENCE Dzieci już od samego rana przygotowywały się do tego spotkania, aby w miłej atmosferze spotkać się z kolegami i koleżankami z innych grup. Podczas… Czytaj więcej »

 • Góra Grosza

  Nasze przedszkole już kolejny raz zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Góra Grosza. Jej celem jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Wszystkie przedszkolaki zostały zapoznane z celem zbiórki… Czytaj więcej »

 • Balik

  Każdy bal przebierańców dla przedszkolaków jest dużą atrakcją i dostarcza im wiele radości. 9 lutego już od rana w przedszkolu można było spotkać królewny, motylki, piratów i wiele innych postaci z bajek. Po śniadaniu wszyscy zostali zaproszeni przez Elzę i… Czytaj więcej »

 • Bałwankowa Opowieść

  Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. 15 grudnia już od rana odświętnie ubrane  przedszkolaki czekały na przybycie wspaniałego gościa. Po uroczystym obiedzie dzieci obejrzały przedstawienie pt.”Bałwankowa opowieść”, bardzo podobały się stroje i wspaniała gra aktorów. Potem… Czytaj więcej »