BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Życzenia na wakacje

  KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE! Dziękując za cały rok szkolny i za ostatnie cztery lata  pełne  wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim        słonecznych, bezpiecznych wakacji,           udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi  i wielu niezapomnianych przeżyć. Naszym Gwiazdkom i ich Rodzicom… Czytaj więcej »

 • Uroczyste Pożegnanie Przedszkola

  Dnia 22 czerwca o godz.15.00 odbędzie się Uroczyste Pożegnanie Przedszkola  przez dzieci z naszej grupy. Uroczystość będzie składała się z dwóch części . W pierwszej części przygotowujemy przedstawienie pt.,, Przygoda z Neptunem”. W związku z tym prosimy Rodziców o przygotowanie… Czytaj więcej »

 • Akcja Klubu Gaja ,,Zbieraj makulaturę – Ratuj konie „

  Nasze przedszkole po raz piąty pragnie włączyć się w akcję KLUBU GAJA: ZBIERAJ MAKULATURĘ – RATUJ KONIE Celem akcji jest zbiórka makulatury na rzecz ratowania koni. Pieniądze otrzymane ze zbiórki makulatury Klub Gaja przeznacza na wykup, leczenie i utrzymanie uratowanych… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu

  Co nas czeka w miesiącu czerwcu : 01.06 ( czwartek) – Dzień Dziecka w grupie 09.06  ( piątek) – Koncert Filharmonii Pomysłów – prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane 22.06  godz. 15.00 ( czwartek) – Uroczyste pożegnanie… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Wrocławia

  WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 12.05.2017r. PLAN WYCIECZKI: WYJAZD GODZ. 7.30 PLANOWANY POWRÓT GODZ. 20.30 – ODBIÓR DZIECI UL.JAWORNICKA PRZY BLOKU NR 7 (ZATOCZKA PARKINGOWA) W PROGRAMIE: SPACER NA STARÓWKĘ-POSZUKIWANIE KRASNALI, SKY TOWER- TARAS WIDOKOWY NA 49 PIĘTRZE, OBIAD, ZOO AFRYKARIUM W… Czytaj więcej »

 • Zmiany w opłatach za przedszkole dla sześciolatków

  SZANOWNI RODZICE, w związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw (USTAWA z dnia 1 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw – Dz. U. z dnia… Czytaj więcej »

 • Akcja charytatywna- Pomaganie przez ubranie

  Drodzy Rodzice!!! Miło nam poinformować, że nasze przedszkole postanowiło włączyć się do akcji: POMAGANIE PRZEZ UBRANIE Akcja ma na celu wspomóc podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk – ,,AKOGO?” Akcja polega na przekazaniu do specjalnego pojemnika ( tzw.tuby) niepotrzebnych ubrań, obuwia, pościeli… Czytaj więcej »