BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Gwiazdki jadą na wycieczkę do Wrocławia

  Żeby zwiedzić Wrocław, obejść Rynek cały Włóż wygodne buciki, nie z pasków sandały Nogi cię poniosą gdzie oczy zobaczą Zaproś więc rodziców albo przyjedź z klasą  

 • Uroczyste Pożegnanie Przedszkola przez Gwiazdki

  W dniu 22 czerwca w naszym Przedszkolu miała  miejsce Uroczystość Pożegnania Przedszkola , którego  głównymi bohaterami były dzieci z grupy : GWIAZDKI. Dla dzieci to ważny moment – skończył się dla nich pierwszy,  jakże ważny etap edukacji. Przedszkolaki pod kierunkiem… Czytaj więcej »

 • Imieniny Jasia

  Dziś są Twoje Imieniny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Imieniny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W  czerwcu w naszej grupie obchodziliśmy imieniny Jasia.  W tym szczególnym dniu… Czytaj więcej »

 • Urodziny Jaśminki

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Pod koniec czerwca w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Jaśminki . W tym… Czytaj więcej »

 • Urodziny Przemka

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Pod koniec czerwca w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Przemka . W tym… Czytaj więcej »

 • Imieniny Antoniego

  Dziś są Twoje Imieniny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Imieniny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W  czerwcu w naszej grupie obchodziliśmy imieniny Antoniego.  W tym szczególnym dniu… Czytaj więcej »

 • Urodziny Zuzanny

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku czerwca w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Zuzanny . W tym… Czytaj więcej »

 • Akcja ,, Zbieraj makulaturę – Ratuj konie”

  Nasze przedszkole po raz piąty włącza się w akcję Klubu Gaja – Zbieraj makulaturę -Ratuj konie. Celem  akcji  jest zbiórka surowców wtórnych – makulatury na rzecz ratowania koni. Otrzymane w ten sposób pieniądze Klub Gaja przeznacza na wykup, interwencje, leczenie… Czytaj więcej »

 • Imieniny Kuby

  Dziś są Twoje Imieniny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Imieniny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku czerwca w naszej grupie obchodziliśmy imieniny Kuby.  W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka w naszej grupie

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.