BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wycieczka do Uzarzewa

  Dnia 7 czerwca wybraliśmy się na długą wycieczkę kończącą rok przedszkolny. Odwiedziliśmy muzeum w Uzarzewie. Uczestniczyliśmy w lekcji dotyczącej zmieniającej się w ciągu roku przyrody. Następnie obejrzeliśmy mnóstwo zwierzęcych eksponatów: zwierzęta afrykańskie, leśne oraz egzotyczne ptaki. Najbardziej podobał nam się… Czytaj więcej »

 • Szpital Pluszowego Misia

  29.05 Szpital Pluszowego Misia odwiedził naszą grupę. Projekt edukacyjny jest kierowany dla najmłodszych dzieci i realizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny. Cele projektu jest oswojenie dzieci z lekarzem, szpitalem i badaniami. Podczas tego spotkania dzieci przyniosły do przedszkola „chore” misie.… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do kina – Bługarska 19

  1 czerwca z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do kina Bługarska 19 na film pt: „Kacper i Emma na Safari. Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama… Czytaj więcej »

 • Dzień Rodziny

  27.05 w naszej grupie odbył się po raz pierwszy Dzień Rodziny. W słoneczną sobotę spotkaliśmy się w piknikowych nastrojach na łące przy lasku Marcelińskim. Były wspólna zabawa na placu zabaw oraz z chustą animacyjną każdy mógł znaleźć coś miłego dla… Czytaj więcej »

 • Dzień Mamy i Taty

  17.05 obchodziliśmy w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały program artystyczny pt: ”Sowie opowieści” oraz „Ufoludkowe zabawy”. Na koniec dzieci wręczyła samodzielnie przygotowane upominki oraz kwiaty.

 • Spotkanie z „Sokołami”

  11.05 dzieci z naszej grupy zaprezentowały podopiecznym Domu Samopomocy „Sokoły” przedstawienie pt: „Sowie opowieści”. Program artystyczny opowiada o tym jak należy zachowywać się w lecie oraz, że zwierzęta nie lubią hałasu. Było to bardzo miłe spotkanie pełne radości.  

 • Śniadanie Wielkanocne

  Kolorowych jajeczek, Rozczochranych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu Wielkiego Lania! życzą: „Ufoludki”

 • Malowanie pisanek

  Dzisiaj razem z rodzicami przygotowywaliśmy się do Świat Wielkanocnych. Każdy otrzymał styropianowe jajko, które własnoręcznie ozdabiał. Najpierw malowaliśmy je farbami, a później obsypaliśmy cukrem. Wyszły nam piękne pisanki!