BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Podziękowania

   Składamy podziękowania wszystkim Rodzicom za aktywne włączenie się w przygotowanie uroczystości   z okazji Dnia Mamy i Taty. Dziękujemy!!!

 • Piosenki do nauki na Dzień Mamy i Taty

  Piosenki do nauki na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty:   Żabka I     Żabka żabce zakumkała Na zielonej łące, Że za chwilę się rozpocznie Pierwszy żabi koncert. Ref. Kum, kuma, kuma rech, rechu rech Ile tu żabek zielonych jest… Czytaj więcej »

 • Zaproszenie na Dzień Mamy i Taty

  Serdecznie zapraszamy kochanych Rodziców na uroczystość z okazji Ich święta. Uroczystość odbędzie się dnia 28 maja (poniedziałek) o godz. 15.00. Uprzejmie prosimy o przebranie dzieci za żabki.                                          Dziękujemy!

 • Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej na miesiąc maj

  Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej  na miesiąc – maj Ogólne cele wychowawczo-dydaktyczne: Wdrażanie do właściwego ubierania się zgodnego z panująca temperaturą i warunkami atmosferycznymi na dworze. Zachęcanie do zabaw na świeżym powietrzu jako warunku zdrowia i odporności. Zachęcanie do zachowań… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu maju

  Co nas czeka w miesiącu maju: 8 .05 ( wtorek) – Spotkanie z dietetykiem – wszystkie grupy 14.05 (poniedziałek)– Warsztaty dla Rodziców z cyklu „Świadome rodzicielstwo”, godz.17-20 19.05 ( sobota) – Festyn w Szkole Podstawowej  nr 72,  ul. Newtona 2,… Czytaj więcej »

 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Zapraszamy chętnych Rodziców, Rodzeństwo, Babcię i Dziadka do czytania dzieciom w naszej grupie. Spotkania czytelnicze są  kontynuacją akcji  ,,Cała Polska Czyta Dzieciom”. Szczegółowych informacji udzielają Panie nauczycielki w grupie.   Zapraszamy, bo warto czytać!!!

 • Zbieramy nakrętki dla chorej Stefci

  Od kilku lat w naszym przedszkolu prowadzimy  zbiórkę  plastikowych nakrętek. Obecnie zbieramy nakrętki dla chorej dziewczynki – Stefci Żurek. Czasami wystarczy tak niewiele, aby pomóc potrzebującemu, choremu człowiekowi. Mała, niepozorna nakrętka może komuś pomóc! Dzięki tej akcji nasze dzieci uczą… Czytaj więcej »

 • Akcja charytatywna -Pomaganie przez ubranie – kontynuacja akcji

  Drodzy Rodzice!!! Miło nam poinformować, że nasze przedszkole po raz drugi postanowiło włączyć się do akcji: POMAGANIE PRZEZ UBRANIE Akcja ma na celu wspomóc podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk – ,,AKOGO?” Akcja polega na przekazaniu do specjalnego pojemnika ( tzw.tuby) niepotrzebnych… Czytaj więcej »