BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Proszę Państwa, świetna sprawa! I przyjemność i zabawa Akcja bardzo sympatyczna Pożyteczna i praktyczna. Cała Polska Czyta Dzieciom Czytaj dzieciom także Ty, W zamian uśmiech ich dostaniesz I wspomnienie wspólnych chwil. Dnia 14 czerwca w ramach akcji Cała Polska Czyta… Czytaj więcej »

 • Akcja Zbieraj makulaturę- ratuj konie – nasze plakaty ,cz.II

  Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wykonanie wspaniałych plakatów.  

 • Akcja Zbieraj makulaturę- ratuj konie – nasze plakaty ,cz.I

  W ramach akcji Klubu Gaja – Zbieraj makulaturę – ratuj konie dzieci z naszej grupy wspólnie z Rodzicami wykonały plakaty pt.  Konie. Podczas zajęć każdy z nas mógł  zaprezentować swój plakat i opowiedzieć z kim go wykonał. Oglądaliśmy również statuetkę… Czytaj więcej »

 • Poznajemy konie

  W ramach akcji Klubu Gaja – Zbieraj makulaturę – ratuj konie dzieci z naszej grupy odbyły cykl zajęć o koniach. Rozmawialiśmy o akcji zbierania makulatury i zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy pomóc uratować konie.  Rozmawialiśmy również  na temat koni,… Czytaj więcej »

 • Zajęcia pokazowe z języka angielskiego

  Dnia 11 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego. Zajęcia poprowadził Pan Rafał, który uczy języka angielskiego w przedszkolu. Rodzice mogli zobaczyć jak radzą sobie ich dzieci śpiewając lub mówiąc wierszyki po angielsku. Podczas zajęć nie… Czytaj więcej »

 • Nasze zabawy w ogrodzie przedszkolnym

  Dzieci z naszej grupy bardzo lubią zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Potrafią zorganizować sobie wolny czas bawiąc się  z koleżankami i kolegami. Tym razem ,, robiliśmy ” grilla z szyszek i sprzedawaliśmy ,,piaskowe ” lody !!!! Wszystko było pyszne. Oczywiście wykorzystaliśmy… Czytaj więcej »

 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Proszę Państwa, świetna sprawa! I przyjemność i zabawa Akcja bardzo sympatyczna Pożyteczna i praktyczna. Cała Polska Czyta Dzieciom Czytaj dzieciom także Ty, W zamian uśmiech ich dostaniesz I wspomnienie wspólnych chwil. Dnia 10 czerwca w ramach akcji Cała Polska Czyta… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki świętują Dzień Dziecka- cz.II

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.    

 • Gwiazdki świętują Dzień Dziecka – cz.I

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności. Dnia 6 czerwca  dzieci ze wszystkich grup, w tym również i Gwiazdki zebrały się w… Czytaj więcej »

 • Urodziny Stasia

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku czerwca w   naszej grupie obchodziliśmy urodziny Stasia . W… Czytaj więcej »