BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Madagaskar – Dzień Dziecka

  Z okazji minionego Dnia Dziecka wybraliśmy się dzisiaj do pobliskiego Centrum Zabaw – Madagaskar. Radości i zabawom nie było końca. Wszyscy spędziliśmy bardzo miło czas.

 • Dzień Dziecka

  Dzisiaj w przedszkolu z okazji Dnia Dziecka odbyły się zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki Animatorom było wesoło i różnorodnie. Za pomocą wyobraźni przenieśliśmy się w rożne miejsca na Ziemi. Dzieci mogły spróbować waty cukrowej i popcornu. Pogoda i humory nam… Czytaj więcej »

 • Stadion

  Wyruszyliśmy dzisiaj na wyjątkową wycieczkę. Zarówno wśród chłopców jak i wśród dziewczynek w naszej grupie znajdą się zakochani w piłce kibice – skoro tak – to wspaniałym pomysłem było udać się na Stadion „LECHA”. Pan przewodnik oprowadził nas po obiekcie… Czytaj więcej »

 • Konkurs Ekologiczny

  Dostaliśmy zaproszenie na Konkurs Ekologiczny i z ochotą udaliśmy się do sąsiedniego przedszkola, żeby sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji świetnie się bawić. Towarzyszyło nam przy tym spotkaniu dużo emocji. Wybrana trójka dzieci z naszej grupy godnie nas reprezentowała otrzymując… Czytaj więcej »

 • Toruń

  Dzisiaj wyruszyliśmy do Torunia – mieliśmy przepiękną pogodę. Pojechaliśmy razem z grupą Obłoczków. Wycieczka ta jest wyjątkowa i każdego roku jadą na nią najstarsze dzieci w przedszkolu. Tym razem byliśmy to my. Podróż odrobinę nam się dłużyła, ale warto było,… Czytaj więcej »

 • wydmuszkowe malowanki

  Dzisiaj w ramach przedświątecznych przygotowań wykonaliśmy piękne ozdoby. Tym razem były to wydmuszki, które z radością malowaliśmy – każdy według własnego pomysłu. Zabawa wspaniała!

 • Śniadanie Wielkanocne

  Gdy nadchodzą Święta Wielkiej Nocy zasiadamy razem do jednego pięknie nakrytego stołu. Tak było i tym razem. Zaprosiliśmy do siebie Panie Alinę, Halinę i Izę by razem z nami zjadły śniadanie wielkanocne.

 • Spotkanie z Kogutem Koko i Panią Kucharką

  Zaraz po Śniadaniu Wielkanocnym udaliśmy się do ogródka przedszkolnego gdzie wszystkie grupy przywitali Kogut Koko oraz Pani Kucharka. Zapewnili nam oni wspaniałą zabawę. Wspólnie śpiewaliśmy, tańczyliśmy i zbieraliśmy jajka do koszyczków. Było zabawnie i bardzo sympatycznie. Po skończonej zabawie udaliśmy… Czytaj więcej »

 • Dzień Astronoma

  Dzisiaj w przedszkolu odbyło się świętowanie Dnia Astronoma. Jako gospodarze tego wydarzenia przywitaliśmy wszystkie grupy przedszkolne w naszej sali i zaprosiliśmy na specjalnie na tą okazję przygotowane przedstawienie pt.: „Dzieci Pana Astronoma”. Spektakl nasz uświetniony był wieloma piosenkami i choreografiami,… Czytaj więcej »

 • praca plastyczna – BOCIANY

  Jedną z najprzyjemniejszych form spędzania czasu w przedszkolu jest wykonywanie prac plastycznych. Dzisiaj zajęliśmy się zdobieniem gniazda bocianów. Wykorzystaliśmy do tego kredki, bibułkę, klej oraz plastelinę. Było to dość czasochłonne zajęcie, ale wszystkim sprawiło wielką radość. A oto wyniki naszych… Czytaj więcej »