BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • POWRÓT DZIECI DO PRZEDSZKOLA OD 1.09 – INFORMACJE

  Szanowni Rodzice / Opiekunowie !   Rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021, rok trudny, pełen nowych wyzwań, zasad i ograniczeń. W związku z pracą przedszkola w reżimie sanitarnym, prosimy zapoznać się ze zmianami jakie będą obowiązywać w organizacji pracy naszego przedszkola od… Czytaj więcej »

 • Dyżur wakacyjny 2020/2021

  DRODZY RODZICE W okresie wakacyjnym nasze przedszkole będzie pracować zgodnie z wytycznymi Wydziału Oświaty Miasta Poznania w następującym czasie od 01.07  do 2.07 br.    – PRZEDSZKOLE OTWARTE od 05.07 do 31.07 br.   – PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE od 02.08  do… Czytaj więcej »

 • Prośba do Rodziców

  Drodzy Rodzice W związku z tym, iż przedszkole w okresie 13-24.05.2020r. będzie gruntownie sprzątane, dezynfekowane, prosimy o zabranie z przedszkola rzeczy pozostawionych w szatni  (worki, kapcie, ręczniki, szczoteczki  do zębów, poduszki, kocyki). W przeciwnym razie złożymy wszystkie rzeczy w jednym… Czytaj więcej »

 • ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

  Drodzy Rodzice Na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu  z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r., Nr… Czytaj więcej »

 • INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH

  INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH 1.Rodzice, którzy elektronicznie wypełnili potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego do przedszkola, są zobligowani do dosłania skanu w/w dokumentu (dokument do pobrania w zakładce ogłoszenia – nabór na rok szkolny 2020/2021) na adres p28@poznan.interklasa.pl    2.Informacje… Czytaj więcej »

 • LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

  Drodzy Rodzice, Poniżej znajdują się listy dzieci przyjętych i listy dzieci nieprzyjętych. Lista dzieci przyjętych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów Lista dzieci nieprzyjętych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów

 • WYNIKI NABORU 2020/2021

  Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu UWAGA !!! SZCZEGÓŁY DALSZEGO POSTĘPOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W INFORMACJI NABÓR NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA)  Lista dzieci niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 28 im. Małych Astronomów w Poznaniu… Czytaj więcej »

 • Pomysł na spędzenie wolnego czasu

  Szanowni Państwo, zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu, to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów. To też znacznie mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom na co dzień. Fundacja Veolia Polska podpowiada, jak zadbać… Czytaj więcej »

 • UWAGA – aktualizacja 25.03. nie przynosimy oryginałów dokumentów

  Poznań 25 marca 2020 r. Szanowni Rodzice, w związku z wprowadzeniem przez rząd RP dalszych ograniczeń dotyczących przemieszczania się nie będzie dyżurów w przedszkolach i szkołach podstawowych w celu odebrania od Rodziców dokumentów  w rekrutacji do przedszkoli. Przyjmujemy, że przesłane… Czytaj więcej »

 • Uwaga-termin składania oryginałów dokumentów

  Drodzy Rodzice Minął ostatni dzień składania dokumentacji w związku z naborem na rok szkolny 2020/2021 Aby dokończyć procedurę pierwszego etapu rekrutacji, należy dostarczyć dokumenty w formie papierowej  do placówki pierwszego wyboru, dotyczy to tych z Państwa , którzy wysłali skany… Czytaj więcej »