BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Walentynki u Słoneczek

  Dziś są Walentynki! Dla chłopczyka i dziewczynki! Wszyscy sobie ślą serduszka, a ja szepczę Ci do uszka: Już o Tobie wiele wiem, coraz bardziej lubię Cię!  

 • Balik Karnawałowy

  Dnia 11 lutego w naszym przedszkolu odbył się Balik Karnawałowy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Również wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  Hej Babciu, hej Dziadku! Witamy Was piosenką. Wesołą i skoczną, i bardzo uśmiechniętą. W piosence sto dźwięków, a każdy pięknie gra. Dla Babci, dla Dziadka dziś koncert na sto dwa!… Taką oto piosenką powitaliśmy naszych gości. W piątek, 24 stycznia… Czytaj więcej »

 • AKCJA EDUKACYJNA – „RECYKLING”

  W czwartek, dnia 12 grudnia odbyła się na terenie naszego przedszkola akcja edukacyjna – „RECYKLING”. Miała ona na celu pokazanie dzieciom na czym polega recykling i dlaczego jest on tak ważny. Zajęcia odbywały się we wnętrzu śmieciarki i  dowiedzieliśmy się… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA DO SZRENIAWY – CIĄG DALSZY

  A oto ciąg dalszy atrakcji i ciekawych miejsc w trakcie pobytu w Szreniawie…

 • GWIAZDOR W PRZEDSZKOLU I WSPÓLNA WIGILIA Z „UFOLUDKAMI”

  17 grudnia 2019 roku – to dla nas był niecodzienny, wyjątkowy i długo oczekiwany dzień. Świąteczna atmosfera udzielała nam się już od początku grudnia. W końcu we wtorek zawitał do nas Gwiazdor. Przed jego odwiedzinami obejrzeliśmy przedstawienie o pani Mikołajowej,… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA DO SZRENIAWY

  W poniedziałek, 9 grudnia wybraliśmy się wraz z grupą „Ufoludki” na wycieczkę autokarową do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Na miejscu powitał nas serdecznie sympatyczny Pan Sopelek. Po krótkim powitaniu udaliśmy się na zwiedzanie majątku szreniawskiego i oglądaliśmy pałacowe wnętrza. Następnie… Czytaj więcej »

 • ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

  25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia i z tej okazji dzieci z grupy „UFOLUDKI” zaprosiły nas na występ. Pluszowy miś, który wyszedł z lasu bardzo ucieszył się z tak wielu gości. Każda grupa przyniosła dla misia prezent- niespodziankę. Dzieci zaprezentowały… Czytaj więcej »

 • „SOKOŁY” Z WIZYTĄ U SŁONECZEK

  W piątek, 22 listopada zaprosiliśmy do nas „SOKOŁY”. To organizacja pożytku publicznego, która prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy „SOKOŁY” dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie. Chcemy sprawiać radość i pomagać takim ludziom, dlatego zaprosiliśmy ich do naszego przedszkola na występ „Jesienna… Czytaj więcej »

 • JESIENNA OPOWIEŚĆ

  W poniedziałek, 18 listopada 2019r. grupa „SŁONECZKA” zaprosiła dzieci z przedszkola oraz rodziców na przedstawienie pod tytułem: „JESIENNA OPOWIEŚĆ”. To opowieść o Pani Jesieni, jesiennym lesie i zwierzątkach tam żyjących ( wiewióreczki, jeżyki, misie ), które przygotowywały się do zimy… Czytaj więcej »