BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Pan Kucharz

  W tym tygodniu mówimy o zawodach. Zawodach najbardziej popularnych, zawodach prawie zapomnianych, zawodach, bez których ciężko byłoby funkcjonować. Rozmawiamy o zawodach naszych rodziców i też o tych, jakie bardzo chcielibyśmy wykonywać w przyszłości. Ciekawe ilu z nas spełni swoje marzenia… Czytaj więcej »

 • Gwiazdka z nieba

  Dzisiaj powstały w naszej „plastycznej pracowni” magiczne gwiazdy – wszystko dlatego, że rozmawiamy właśnie o kosmosie – a jakże mógłby on istnieć bez gwiazd. Każdy stworzył taką, jaka powstała w jego wyobraźni – wszystkie były piękne i niepowtarzalne – zresztą… Czytaj więcej »

 • Walentynkowa LAURKA

  Dzień Świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają! I my także  w skromny sposób to okazać chcemy – darujemy dziś laurkę osobom, które kochamy – niech zobaczą jak się… Czytaj więcej »

 • wielkie sprzątanie

  Zaraz po EkoLekcji postanowiliśmy zatroszczyć się o najbliższe nam otoczenie, w którym dziennie spędzamy mnóstwo czasu – czyli o naszą salę. Wszyscy (bez wyjątków) ochoczo zabrali się do wysypywania i wyjmowania, a kolejno do porządkowania, segregowania i układania lalek, misiów,… Czytaj więcej »

 • EkoLekcja z GOAP

  Dzisiaj braliśmy udział w EkoLekcji zorganizowanej przez GOAP. Dowiedzieliśmy się jak należy segregować odpady. Każdy kto chciał mógł zgnieść butelkę plastikową i zadbać w ten sposób chociaż trochę o nasze środowisko. Dzieci miały okazję posegregować śmieci do odpowiednich pojemników, a… Czytaj więcej »

 • Balik Karnawałowy

    Karnawał to czas pełen muzyki i zabawy. Co roku w naszym przedszkolu odbywa się bal karnawałowy. Jest to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci, dostarczający im wielu radości. Od samego rana schodziły się dzieci w pięknych strojach i podekscytowane czekały… Czytaj więcej »

 • czapki karnawałowe

  Karnawał trwa! Przygotowaliśmy sobie specjalne nakrycia głowy na ten czas. Było przy tym sporo śmiechu i wspaniałej zabawy. Precyzyjne cięcia i dobór kolorowych wstążek z bibuły pozwoliły wyczarować nam urocze czapeczki. A teraz – zabawo trwaj 🙂

 • Dzień Babci i Dziadka

  Dzisiejszy dzień był niepowtarzalny. Odwiedzili nas Babcie i Dziadkowie oraz inni zaproszeni goście, byśmy razem mogli świętować ten wyjątkowy czas. Przedstawienie oraz wiersze recytowane przez dzieci sprawiły, że na twarzach naszych Kochanych Dziadków zagościł szeroki uśmiech, a duma ich rozpierała.… Czytaj więcej »

 • Cudowna Lampa Aladyna

  Z samego rana udaliśmy się autokarem do Multikina 51 na musical pt.: „Cudowna Lampa Aladyna”. Udało nam się zająć miejsca blisko sceny, dzięki czemu przeżywanie całego przedstawienia stało się jeszcze bardziej atrakcyjne. Aktorzy pokazali swój kunszt – widownia z ogromną… Czytaj więcej »

 • Gwiazdor

  W dniu dzisiejszym przybył do nas Pan ubrany na czerwono z piękną białą brodą. Czy już wiecie, kto to taki? Jak na imię ma? To Gwiazdorek nas odwiedził – z prezentami tutaj siedzi … i dzieciom je da. Wszyscy są… Czytaj więcej »