BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

    W dniach od 20 do 24.09.2021r. będziemy obchodzili w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.   Prosimy, aby we wtorek – 21.09. dzieci były  ubrane  na żółto.

 • Moje wakacyjne wspomnienia – zaproszenie do wykonania wakacyjnego albumu

  Uwaga! Uwaga ! RODZICE I DZIECI Chociaż czas wakacyjnych podróży mamy już za sobą , to My chcielibyśmy zatrzymać miłe, wakacyjne wspomnienia. W związku z tym zapraszamy  Dzieci i Rodziców z naszego przedszkola  do wykonania WAKACYJNEGO  ALBUMU  –  ,,MOJE WAKACYJNE… Czytaj więcej »

 • Zebranie z Rodzicami dzieci 3 -letnich

  Serdecznie zapraszamy Rodziców z Grupy Gwiazdek na  zebranie organizacyjne ,  które odbędzie się  w dniu 09.09.2021r (czwartek) o godz. 17.00    Prosimy, aby na zebranie przybył tylko 1 rodzic od każdego dziecka. Rodzice nie przyprowadzają dzieci na zebranie. Informujemy, że… Czytaj więcej »

 • Zakończenie Przedszkola- stroje

  Drodzy Rodzice,   Dnia 15 czerwca odbędzie się Uroczystość z okazji Zakończenia Przedszkola . W związku z tym prosimy , aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo :   dziewczynki –      biała bluzeczka, granatowa lub czarna… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu czerwcu

  Co nas czeka w miesiącu czerwcu :    1.06 ( wtorek  ) –   Dzień Dziecka  9.06 ( środa)  –      Wycieczka do Torunia – szczegółowe informacje na temat wycieczki znajdują się na stronie  Gwiazdki- Informacje 15.06 ( wtorek )… Czytaj więcej »

 • Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej na miesiąc czerwiec

  Plan pracy wychowawczo – dydaktycznej na miesiąc  czerwiec   W miesiącu czerwcu  będziemy   realizować następujące tematy : Lato – czas zabawy . Idzie lato przez świat. Żegnamy przedszkole. Do widzenia !   Cele ogólne: rozwijanie biernego i czynnego słownika dzieci… Czytaj więcej »

 • Podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym – Kosmos

    Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za aktywny udział w Konkursie Plastycznym pt. ,,Kosmos” . Wszystkie prace były bardzo pomysłowe ,wyjątkowe  i jedyne w swoim rodzaju, po prostu kosmiczne.  Wasze  prace zostały wyeksponowane w naszej sali .  

 • ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

  DRODZY RODZICE SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ DNIA 15 CZERWCA O GODZINIE 15.00 W OGRÓDKU PRZEDSZKOLNYM W PRZYPADKU NIEPOGODY – SPOTKANIE W SALI ALE Z UDZIALEM WYŁĄCZNIE JEDNEGO RODZICA    

 • Toruń- wycieczka

  WYCIECZKA DO TORUNIA 9.06.2021r. GRUPA GWIAZDKI INFORMUJEMY, IŻ CAŁKOWITY KOSZT WYCIECZKI WYNOSI 135 ZŁ ( w przypadku mniejszej ilości osób , koszty mogą nieznacznie wzrosnąć) PIENIĄDZE (odliczona kwota w kopercie) PROSIMY WPŁACAĆ W PRZEDSZKOLU W DNIACH: 24.05, 31.05 . -w… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu maju

  Co nas czeka w miesiącu maju : 7.05 ( piątek ) –   Dzień Unii Europejskiej 20 .05 ( czwartek ) –  Światowy Dzień Pszczół 24.05 ( poniedziałek ) – Dzień Kosmosu –   prosimy, aby  dzieci wspólnie z Rodzicami  wykonały pracę… Czytaj więcej »