BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

  W piątek, 20 maja odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. W Olimpiadzie uczestniczyły najstarsze  przedszkolaki z trzech zaprzyjaźnionych przedszkoli. Powstały trzy drużyny, a każda drużyna miała równe szanse. Zawodnicy startowali w pięciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na równowagę, celność… Czytaj więcej »

 • UTRWALAMY POZNANE LITERY

  W grupie „Słoneczka” odbyły się zajęcia utrwalające poznane dotychczas litery.  Dzięki różnym zabawom i ćwiczeniom  dzieci utrwaliły ich obraz graficzny.  

 • WAKACJE TUŻ, TUŻ…🏝😎

  Zbliżają się wakacje i już niedługo wszyscy będziemy wypoczywać. Nadchodzi czas letniej przygody – czas wyjazdów, przygód i beztroskiej zabawy. Przez cały rok poznawaliśmy ciekawe rzeczy, wiele umiemy i już po wakacjach pójdziemy do najstarszej grupy. Przedszkole będzie na nas… Czytaj więcej »

 • KOLORY LATA – ZABAWY W KOLORZE ŻÓŁTYM

  W piątek, 18 czerwca w naszej grupie królował żółty kolor. „Słoneczka” opowiadały o własnych skojarzeniach z tym kolorem, a pomysły dzieci były inspiracją do dalszych zabaw…

 • KOLORY LATA, CZYLI ZABAWY Z KOLOREM CZERWONYM

  W grupie „Słoneczka” odbył się kolejny dzień kolorem wypełniony. Hasłem przewodnim czwartku były „Zabawy z kolorem czerwonym”. Zabawy zaczęliśmy od przeczytania bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały, a następnie wypowiadały się na temat wysłuchanej bajki. Kolejną atrakcją… Czytaj więcej »

 • KOLORY LATA, CZYLI GRAMY W ZIELONE!

  Lato i wakacje coraz bliżej… W oczekiwaniu na letni wypoczynek, w grupie „Słoneczka” odbyły się kolejne zabawy z kolorem. Tym razem zagościł u nas kolor zielony. Hasłem przewodnim dzisiejszego dnia było: „Grasz w zielone – gram! Masz zielone – mam!”… Czytaj więcej »

 • GÓRY, MORZE, WIEŚ, JEZIORO, GDZIE RODZICE NAS ZBIORĄ?⛵⚓⛱

  „Już tylko jedna chwilka albo dwie. Lada moment wakacje rozpoczną się. Niecierpliwie czekam tej wspaniałej chwili, gdy w wakacyjny czas będziemy się bawili. W piasku na plaży, wśród morskich fal, patrząc na statki płynące w dal, lub na placu zabaw… Czytaj więcej »

 • SŁONECZKA

  „Słoneczko późno dzisiaj wstało” Słoneczko późno dzisiaj wstało I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi, że zimno na dworze. Słoneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ DZIECKA U „SŁONECZEK”

  Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej grupie odbył się na sportowo. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne konkurencje sportowe, takie jak np. skoki w workach, czy przejście… Czytaj więcej »

 • DZIEŃ DZIECKA CZ. 2

  Dzisiaj jest Dzień Dziecka – wielkie święto mój maluchu uśmiechnięty. Zawsze wesół, pełen werwy, radosną minkę masz bez przerwy Nasz maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały!