BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wyniki konkursu plastycznego „Moja rodzina”

  Oto uczestnicy konkursu i ich prace.  Dzisiaj wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, w tym były to 3 dyplomy z wyróżnieniem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie przyniesione prace, pomysły oraz poświęcony czas. Gratuluję! 😉

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY – „EMOCJE W OBIEKTYWIE”

  W lutym zorganizowaliśmy na terenie naszego przedszkola Konkurs Fotograficzny „Emocje w obiektywie”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania specyfiki i wyjątkowości wieku przedszkolnego, odkrywanie stanów emocjonalnych dziecka, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, promowanie pasji fotograficznych wśród opiekunów przedszkolaków oraz zachęcanie dzieci i… Czytaj więcej »

 • Dzień Ziemi

  Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak… Czytaj więcej »

 • Zima w wierszu i piosence – cz.II

  Dnia 22 lutego  dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zimowym spotkaniu pt. Zima w wierszu i piosence.  Spotkanie zostało zorganizowane przez grupę V czyli Gwiazdki. Ponieważ ze względów bezpieczeństwa dzieci tym razem  nie mogły spotkać się na wspólnej imprezie… Czytaj więcej »

 • Zima w wierszu i piosence – cz. I

  Dnia 22 lutego  dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zimowym spotkaniu pt. Zima w wierszu i piosence.  Spotkanie zostało zorganizowane przez grupę V czyli Gwiazdki. Ponieważ ze względów bezpieczeństwa dzieci tym razem  nie mogły spotkać się na wspólnej imprezie… Czytaj więcej »

 • Zabawy ruchowe i gimnastyczne w przedszkolu

  Zajęcia gimnastyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym stanowią bardzo ważny element edukacji fizycznej, pozwalają one na zachowanie prawidłowej postawy oraz wzmacniają odporność fizyczną dzieci. Poprzez zabawy i ćwiczenia ruchowe, dzieci pokonują trudności dzięki czemu wzmacniają wiarę we własne możliwości. Szeroki… Czytaj więcej »

 • Wspólne Kolędowanie

  Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w polskich domach. Zwyczaj kolędowania związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia, a te z kolei są obchodami wydarzeń dotyczących przyjścia Syna Bożego – Jezusa Chrystusa. Śpiewanie kolęd, pastorałek w rodzinnej atmosferze było wynikiem… Czytaj więcej »

 • BALIK KARNAWAŁOWY

  Dnia 27 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Balik Karnawałowy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Również wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał… Czytaj więcej »

 • ANDRZEJKI

  Andrzejkowe wróżby – wosk przez klucz lejemy. O tym co nas czeka zaraz się dowiemy. Co to wszystko znaczy może ktoś odpowie, to czary prawdziwe, wróżby andrzejkowe.   Pod koniec listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. Andrzejki to czas wróżb… Czytaj więcej »

 • Dzień Pluszowego Misia

  „Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula.” Dnia 25 listopada dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie… Czytaj więcej »