BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Warsztaty „Uratuj Misia” 🐻

  6 czerwca, odbyły się w naszej grupie zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poprowadziła je Pani – wykwalifikowany ratownik medyczny. Podczas zorganizowanego w grupach spotkania, dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy. Poznały procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka 🎈👧👦🎈

  Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam: Kolorowych snów, Uśmiechu od ucha do ucha, Pięknych bajek na dobranoc, Własnego pieska i kotka, Co dzień nowych przygód, Butów siedmiomilowych, Gwiazdki z nieba, Wspaniałych przyjaciół, I wesołej rodzinki!  

 • Wycieczka do Klimkowej Osady – Cicha Góra 🥰

  Jednodniowy pobyt w gospodarstwie agroturystycznym trwa około czterech do pięciu godzin i przebiega następująco: Grupa dzieci zaczyna od zwiedzania z przewodnikiem  gospodarstwa Rolno – Agroturystycznego. Zwiedzają stajnię gdzie znajduje się 15 koni oraz inne zwierzęta gospodarskie. Następnie cała grupa udaje się do… Czytaj więcej »

 • Dzień Mamy i Taty 👩👨

  Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczacie. 😍🥰😘  

 • Dzień Ślimaka 🐌

  Ślimak może kojarzyć się ze szkodnikiem niszczącym uprawy. Jednak to zwierzę ma bardzo korzystny wpływ na cały ekosystem. Ślimaki lądowe typu ślimak winniczek ułatwiają rozkład materii organicznej i tym samym użyźniają glebę. Co jedzą ślimaki? Większość z nich jest roślinożerna,… Czytaj więcej »

 • Olimpiada sportowa ⛹️‍♀️🏃‍♀️🧘‍♀️

  Rano wstaję, wkładam dres. Otwieram okno i miło jest. Skaczę w górę, skaczę w bok, i do tyłu robię skok. Ręce w przód, ręce w tył. Ćwiczę, abym zdrowy był.    

 • Dzień Niezapominajki 🌺

  Niezapominajki Niezapominajki to są kwiatki z bajki! Rosną nad potoczkiem, patrzą rybim oczkiem. Gdy się płynie łódką, Śmieją się cichutko I szepcą mi skromnie: „Nie zapomnij o mnie”. Maria Konopnicka

 • Nasi mali podejrzani😎

  Podejrzany/oskarżony to strona postępowania karnego. Podejrzany to osoba, której postawiono zarzut popełnienia określonego przestępstwa w postępowaniu przygotowawczym (najczęściej przed prokuratorem, funkcjonariuszem policji). Oskarżony zaś to osoba, przeciwko której skierowano już akt oskarżenia do sądu. Zadbajmy o to wspólnie, żeby to była… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do Komisariatu Policji👮‍♀️👮‍♂️

  Pan policjant mundur nosi I porządku wciąż pilnuje. Rano, w nocy, po południu, Wszystko zawsze kontroluje. Czy bezpiecznie jest na drodze? Czy przepisów nikt nie łamie? Jeśli ktoś coś złego zrobi, Pan policjant mandat daje.👮‍♂️👮‍♀️🚦 Dziękujemy serdecznie Tacie Dawida za… Czytaj więcej »

 • Dzień Książki

  Wydawałoby się, że korzyści czytania książek są powszechnie znane, a jednak do regularnego czytania przyznaje się tylko niewielki odsetek Polaków. Dzień Książki to wspaniała okazje, by zaszczepić dzieciom miłość do książek, która na pewno zaowocuje w ich dalszej edukacji i… Czytaj więcej »