BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Warsztaty „Kochajmy Pszczoły”

  Dnia 15 czerwca odbyły się w naszej grupie warsztaty pt.:„Kochajmy Pszczoły”. Dzieci zostały wprowadzone do świata pszczół przez prowadzącą przebraną w strój królowej pszczół. W trakcie warsztatów dzieci miały okazję zapoznać się z eksponatami związanymi z pszczołami. Obejrzały pszczelą rodzinę… Czytaj więcej »

 • Język angielski – lekcja pokazowa

  Dnia 9 czerwca odbyła się lekcja pokazowa z języka angielskiego podsumowująca całoroczną pracę z dziećmi. Podczas zajęć dzieci zaprezentowały piosenki i zabawy w języku angielskim.

 • „Ślimak, ślimak pokaż rogi”

  Zna je niemal każdy, często spotykane na trawnikach, w przydomowych ogródkach – ślimaki są częścią naszego życia. Znamy też rymowankę „ślimak, ślimak pokaż rogi, dam ci sera na pierogi”. Jednak czy faktycznie dobrze znamy te sympatyczne zwierzątka, no i czy… Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka

  Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy sercem całym: moc uśmiechu i radości, zdrowia, szczęścia, pomyślności!

 • Moduł I -„Czytamy razem z Małym Misiem”

  W ramach I modułu dzieci wspólnie ze swoją panią wybrały pluszaka, któremu nadano imię Obłoczuś. Miś wraz z dziecięcymi książeczkami został wyeksponowany w specjalnym kąciku czytelniczym w sali zajęć, do którego mają dostęp przedszkolaki o każdej porze dnia. Z powodu… Czytaj więcej »

 • Dzień Mamy i Taty

    Kochani Rodzice! Dziś wielką wdzięczność czujemy i z serca Wam dziękujemy : za dane nam życie i wychowanie, za Wasze o nas starania, za trud, za pracę, za poświęcenie, noce nieprzespane i Wasze zmęczenie. Za wszystko z serca dziękujemy… Czytaj więcej »

 • Urodziny Natalii

  Natalia dziś są Twoje urodziny, zdrowia, szczęścia Ci życzymy.

 • „ZAUROLANDIA RODZINNY PARK ROZRYWKI” – wycieczka

  Dnia 23 maja 2022 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Zaurolandii Rodzinnego Parku Rozrywki w Rogowie. Podczas wycieczki spacerowaliśmy dwukilometrową ścieżką edukacyjną , oglądając modele prehistorycznych gadów. Zwiedziliśmy też muzeum. Następnie pokonaliśmy labirynt i linowy tor przeszkód. Podczas naszej wyprawy nie… Czytaj więcej »

 • Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

  Dnia 20 maja odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa Przedszkolaków pod hasłem: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. W Olimpiadzie brały udział najpierw dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Następnie swoich sił spróbowały pozostałe grupy Z… Czytaj więcej »

 • Sadzimy Niezapominajki

  Niezapominajki to są kwiatki z bajki! Rosną nad potoczkiem, patrzą żółtym oczkiem. Gdy się płynie łódką, Śmieją się cichutko I szepcą mi skromnie: „Nie zapomnij o mnie” Nasze niezapominajki zasadziliśmy w specjalnych skrzyneczkach, które znajdują się w ogródku przedszkolnym. Będziemy… Czytaj więcej »