BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • WYJŚCIE NA LODY 🍨🍦🍧

  Coraz bliżej wakacje, korzystając z pięknej, letniej pogody „Słoneczka” wybrały się na lody do „Lodziarni W Ogrodzie” przy ul. Budziszyńskiej. Po zjedzeniu tak lubianych przysmaków, dzieci mogły pobawić się w pobliskim ogródku. Wyjście na lody to dla dzieci wspaniała nagroda… Czytaj więcej »

 • BROZI SHOW!

  3 czerwca, z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu gościł artysta estradowy – iluzjonista z Poznania Pan Zbigniew Brzozowski ze swoim zespołem. Artysta przygotował dla przedszkolaków zabawy przy muzyce, angażował dzieci w różnego rodzaju konkursy, które sprawiły przedszkolakom dużo frajdy… Czytaj więcej »

 • WYCIECZKA NA STADION LECHA POZNAŃ ⚽

  Dnia 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka „Słoneczka” wybrały się na Stadion Lecha. Trasa zwiedzania obejmowała salę konferencyjną, strefę 0, szatnię gości, poziom murawy z ławkami rezerwowych, lożę prezydencką, gdzie podczas piłkarskich spotkań zasiadają najważniejsze osoby, a także trybunę prasową,… Czytaj więcej »

 • BUKIET, PREZENT I CUKIERKI, DZIŚ MAMUSI DZIEŃ JEST WIELKI! 🌹👩🌹

  Droga Mamo! 💕 Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień, za pokazywanie mi świata, za uczenie bycia odważnym, wolnym i otwartym na innych. Kocham Cię za wszystko i na zawsze! 💕

 • ŚLIMAK 🐌

  Mamy piękną wiosnę, podczas której wszystko się budzi do życia. Bohaterem piątkowych zajęć był ślimak  🐌  „Ślimak” – M. Jankowiak Kto na plecach nosi domek, Chodzi z nim po świecie? To malutki ślimak Tomek, Chyba to już wiecie. Hej, ślimaku,… Czytaj więcej »

 • OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

  W piątek, 20 maja odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. W Olimpiadzie uczestniczyły najstarsze  przedszkolaki z trzech zaprzyjaźnionych przedszkoli. Powstały trzy drużyny, a każda drużyna miała równe szanse. Zawodnicy startowali w pięciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na równowagę, celność… Czytaj więcej »

 • OLIMPIADA EKOLOGICZNA

  Poznawanie środowiska naturalnego, jego bogactw i różnorodności oraz wzajemnych powiązań to elementy edukacji przyrodniczej często występujące w codziennej pracy z dziećmi. Kontakt z przyrodą stanowi dla dziecka źródło wrażeń i przeżyć, wywołuje chęć działania, co daje możliwość zapoznania go z… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do uroczego miasta – TORUNIA

  W pewien piękny, słoneczny, majowy wtorek – dnia 10 maja 2022r. dzieci z grupy „Słoneczka” i „Ufoludki” wybrały się na samodzielną, całodniową wycieczkę do Torunia. Poznawaliśmy tam m.in. historię Torunia, tajemnicę wypieku i kształtu pierników, osobę Mikołaja Kopernika no i… Czytaj więcej »