BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury

  Z wielką radością informujemy, że grupa Obłoczki zdobyła dla naszego przedszkola Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w świecie wielkiej literatury.  Jest on efektem realizacji przez naszą placówkę Międzynarodowego Projektu  Edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Jego organizatorami byli p. … Czytaj więcej »

 • Festyn Rodzinny

  W dniu dzisiejszym wielkie wydarzenie w naszym przedszkolu. Odbył się długo wyczekiwany festyn, na którym pojawić się mógł każdy. W pięknie wystrojonym ogrodzie można było rodzinnie spędzić czas: pobawić się, potańczyć, własnoręcznie wykonać bransoletkę, pograć w ping-ponga, poczytać książki, szukać… Czytaj więcej »

 • „Tajemnica leśnych przyjaciół”🐇🦊🐻🐝- TEATR PROMYK

  We wtorek 23 maja 2023 r. dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pt. „Tajemnica leśnych przyjaciół”. Bohaterami przedstawienia były lalki teatralne; miś Beczułka, zajączek Sprytek i pszczółka Przyjaciółka. Lis to postać, odgrywana przez aktora w kostiumie i masce. Najważniejszym problemem misia Beczułki… Czytaj więcej »

 • XII OLIMPIADA SPORTOWA część I

    XII OLIMPIADA SPORTOWA  „ŻYJMY ZDROWO MA SPORTOWO” Każdy wie, że sport i ruch są ważne dla zdrowia. Aktywność fizyczna może mieć tylko dobry wpływ na funkcjonowanie człowieka. Propagowanie zdrowego stylu życia, oraz ruch i aktywność  wpajamy także naszym maluchom… Czytaj więcej »

 • Filharmonia Pomysłów 🎶 🎭

  Dzisiaj dzieci kolejny raz miały okazję spotkać się z artystami z Filharmonii Pomysłów. Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w wydarzeniu, zasłuchane i zapatrzone w przedstawienie. Tym razem również zostaliśmy mile zaskoczeni nową historią – czekamy na następne nasze spotkanie:)

 • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – PISANKA 2023

  Kilkoro dzieci z naszego Przedszkola  wzięło udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – PISANKA 2023. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie gratulujemy pięknie wykonanych prac i trzymamy za Was kciuki podczas rozstrzygnięcia konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 kwietnia 2023 r.… Czytaj więcej »

 • Marzanna Wiosenna Panna – konkurs plastyczny

  W naszym przedszkolu miał miejsce konkurs na Wiosenną Marzannę, w którym udział wzięło dziewięcioro dzieci wraz rodzicami. Marzanny były piękne i widać ogrom włożonej pracy w ich przygotowanie. Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, gratulujemy wszystkim uczestnikom.   Panie Kinga… Czytaj więcej »

 • Pierwszy Dzień Wiosny 💐

  Dzisiaj wszystkie dzieci z przedszkola przywitały Panią Wiosnę. Każda z grup zaprezentowała wcześniej przygotowaną piosenkę, a grupa Ufoludków (gospodarze wydarzenia) mieli dla nas również wierszyki oraz zagadki. Wszyscy wyglądali bajecznie kolorowo – były kwiaty, przebrania, opaski – w kolorach iście… Czytaj więcej »

 • Drzwi Otwarte w naszym przedszkolu

  Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 11 marca zostały zorganizowane Drzwi Otwarte dla Rodziców i przyszłych przedszkolaków, które będą uczęszczać do przedszkola od września. Rodzice i dzieci  zostali powitani przez Panią dyrektor Barbarę Lemańską… Czytaj więcej »