BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Występ „Obłoczków” dla młodszych kolegów i koleżanek

  Dzisiaj dzieci z grupy „Obłoczki” zaprezentowały przedstawienie pt. „Boże Narodzenie w krainie bajek” dla młodszych kolegów i koleżanek z naszego przedszkola.

 • W przedszkolu migamy i na świat się otwieramy – „MIGAJĄCE PRZEDSZKOLAKI”

  W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość nauczyć się podstaw języka migowego. Wszystkie przedszkolaki biorące udział w zajęciach wykazują zainteresowanie i chęć do poznawania nowych „słów-gestów”. Trzeba przyznać, że pod czujnym okiem pani Kingi świetnie im to wychodzi. Kto wie kiedy… Czytaj więcej »

 • Filharmonia pomysłów ♬🥁

  W dniu dzisiejszym kolejny raz odbyło się muzyczne przedstawienie zorganizowane przez Filharmonię Pomysłów. Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w wydarzeniu, zasłuchane i zapatrzone w artystów. Pozostaje nam oczekiwać z niecierpliwością na kolejne nasze spotkanie:)

 • Spotkanie z pisarzem -p. Maciejem Sobczakiem

  W poniedziałek 9 stycznia dzieci z grupy Słoneczka i grupy Obłoczki uczestniczyły w spotkaniu z panem Maciejem Sobczakiem– autorem książek dla dzieci. Przedszkolaki chętnie wysłuchały czym zajmuje się pisarz i jak się pisze książkę. Pan Maciej opowiadał o swojej książce… Czytaj więcej »

 • Andrzejkowe spotkanie z Czarodziejem

  Dnia 28 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tajemniczym i pełnym magii andrzejkowym spotkaniu z czarodziejem. Podczas magicznego show magik Brozi wyczarowywał m.in. gołębie, monety, chusteczki, a także uczył nas magicznych sztuczek. Był to dzień pełen wrażeń… Czytaj więcej »

 • Filharmonia Pomysłów ♬🥁

  Dzisiaj dzieci udały się do Namuzowywalni, by świętować urodzinki Muzolka. Prezentem z tej okazji miała być perpetuła muzyczna, która była schowana w spiżarni nastrojów. Aby prezent był wspaniały, dodaliśmy do niego odrobinę smutku, parę kropel ognistego płynu szaleństwa, trochę słodyczy… Czytaj więcej »

 • „Jesienny zielnik” – konkurs plastyczno-techniczny

  W październiku Dzieci i Rodzice z naszego przedszkola zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym pt.” Jesienny zielnik” zorganizowanym przez Panią Magdę- nauczycielkę grupy Obłoczki. Celem konkursu było ukazanie piękna i bogactwa przyrody, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz… Czytaj więcej »

 • 11 Listopada- Narodowe Święto Niepodległości🎸

  10 listopada w naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby  uroczyście świętować ten wyjątkowy  dla Nas Polaków dzień. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego… Czytaj więcej »

 • Filharmonia Pomysłów🥁🎷🎺🎸🎻

  Dnia 26.10.2022r dzieci uczestniczyły w muzycznym spektaklu Filharmonii Pomysłów p.t ” Dźwięki Nieuczesane”. Wystąpił Fryzjer Brzdękobrzdęcki i Nieuczesane Dźwięki gitar.Wspaniałe doświadczenie☺

 • Warsztaty ekologiczne🧃🥃🥤

  W naszym przedszkolu odbyły się  EKOlekcje – zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej dotyczącej ochrony środowiska. Szczególną uwagę zwrócono na  kształtowanie proekologicznych nawyków w codziennym życiu, kształtowanie umiejętności podejmowania konkretnych działań: zasady prawidłowego segregowania odpadów ( makulatury, opakowań szklanych i plastikowych)… Czytaj więcej »