BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Warsztaty ekologiczne z Panią Agnieszką- cz.III

  Na zakończenie warsztatów ekologicznych Pani Agnieszka miała dla każdego dziecka niespodziankę. Każde dziecko mogło zaopiekować się prawdziwym ślimakiem. Dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek o ślimaku, mogliśmy go obserwować i……….. nakarmić!!! Byliśmy bardzo opiekuńczy i delikatni – zobaczcie sami. Pani Agnieszce z… Czytaj więcej »

 • Warsztaty ekologiczne z Panią Agnieszką- cz.II

  Dnia 22 maja w naszej grupie gościliśmy Panią Agnieszkę z Ogrodu Ekologicznego ,, Gładysiakowie”. Nasz gość zaprosił nas na warsztaty ekologiczne- Mieszkańcy ogrodu ekologicznego. Było bardzo ciekawie i interesująco.

 • Warsztaty ekologiczne z Panią Agnieszką – cz.I

  Dnia  22 maja w naszej grupie gościliśmy Panią Agnieszkę z Ogrodu Ekologicznego ,, Gładysiakowie”. Nasz gość zaprosił nas na warsztaty ekologiczne- Mieszkańcy ogrodu ekologicznego. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się co to jest ogród ekologiczny, zapoznaliśmy się z mieszkańcami ogrodu, poznaliśmy owady… Czytaj więcej »

 • Urodziny Maliny

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku maja w naszej grupie obchodziliśmy urodziny  Maliny. W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Spotkanie z Panią Dietetyk

  Dnia 8 maja dzieci spotkały się z Panią dietetyk z Natur House i wzięły udział w warsztatach  o zdrowym odżywianiu. Dzieci obejrzały film edukacyjny , poznały piramidę żywienia i zrobiły pyszny sok, który potem mogły ze smakiem wypić. Na zakończenie… Czytaj więcej »

 • Obchodzimy Dzień Astronoma

  Dnia 25 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Astronoma. Z tej okazji przedszkolaki ze wszystkich grup zostały zaproszone przez Panie z grupy Ufoludki do wspólnej zabawy. Nasze Gwiazdeczki  w tym dniu były ubrane na żółto. Podczas spotkania rozwiązywaliśmy zagadki związane… Czytaj więcej »

 • W zgodzie z naturą – praca plastyczna

  W kwietniu realizowaliśmy temat- W zgodzie z naturą- dbamy o środowisko. Podczas zajęć plastycznych tworzyliśmy własne, kolorowe kosze na śmieci. W tym celu użyliśmy kolorowego papieru, który najpierw musieliśmy podrzeć na małe kawałeczki, a potem przykleić klejem do kształtu naszego… Czytaj więcej »

 • W zgodzie z naturą – spacer obserwacyjny

  Pamiętajcie drogie dzieci, żeby nie wyrzucać wokół śmieci. Dbajcie o środowisko, żeby zawsze było czysto. Na dzisiejszych zajęciach postanowiliśmy wybrać się na spacer w pobliże przedszkola, aby poszukać odpowiednich pojemników do segregowania odpadów oraz podsumować nasze wiadomości na temat ich… Czytaj więcej »

 • W zgodzie z naturą – dbamy o środowisko

    Pamiętajcie drogie dzieci, żeby nie wyrzucać wokół śmieci. Dbajcie o środowisko, żeby zawsze było czysto.   Na dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o tym ,w jaki sposób w naszych domach segregujemy odpady , oglądaliśmy tablice tematyczne, które przedstawiały pojemniki do segregowania… Czytaj więcej »

 • W zgodzie z naturą – dbamy o środowisko

  Pamiętajcie drogie dzieci, żeby nie wyrzucać wokół śmieci. Dbajcie o środowisko, żeby zawsze było czysto. Pod koniec kwietnia realizowaliśmy temat – W zgodzie z naturą – dbamy o środowisko. Na początku zajęć rozmawialiśmy  na temat odpadów czyli różnych śmieci, zastanawialiśmy… Czytaj więcej »