Dodano: 4 marca 2018 r.

Dnia 27.02.2018r. dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zimowym spotkaniu  pt.,, Zima w wierszu i piosence”. Spotkanie odbyło się w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.  Nasze spotkanie zostało zorganizowane przez         Panią Katarzynę Kmiecik- nauczycielkę grupy I oraz Panią Kornelię Kowalską- nauczycielkę rytmiki.

Podczas spotkania przedszkolaki prezentowały swoje talenty recytując wiersze i śpiewając piosenki o tematyce zimowej. Dzieci uczestniczyły również w zimowych zabawach ruchowych przy muzyce oraz tańcach.

Nasze zimowe spotkanie nie mogło odbyć się bez specjalnego gościa, a mianowicie  Pani Zimy, która ubrana była oczywiście na biało i sypnęła nam ,,prawdziwym ” śniegiem.   Nasz gość – Pani Zima zaprezentowała dzieciom wiersz  pt.: „Zima, zima, zima”  i razem z dziećmi brała udział w zabawach ruchowych. Wszyscy bawiliśmy się zimowo i świetnie!

Na zakończenie każda grupa otrzymała podziękowanie w formie dyplomu za aktywny udział w spotkaniu, a potem był czas na zrobienie wspólnych zdjęć, aby utrwalić tak miłe spotkanie.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Paniom za mile spędzony czas.