BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Zajęcia pokazowe z języka angielskiego

  Dnia 11 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego. Zajęcia poprowadził Pan Rafał, który uczy języka angielskiego w przedszkolu. Rodzice mogli zobaczyć jak radzą sobie ich dzieci śpiewając lub mówiąc wierszyki po angielsku. Podczas zajęć nie… Czytaj więcej »

 • Nasze zabawy w ogrodzie przedszkolnym

  Dzieci z naszej grupy bardzo lubią zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Potrafią zorganizować sobie wolny czas bawiąc się  z koleżankami i kolegami. Tym razem ,, robiliśmy ” grilla z szyszek i sprzedawaliśmy ,,piaskowe ” lody !!!! Wszystko było pyszne. Oczywiście wykorzystaliśmy… Czytaj więcej »

 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  Proszę Państwa, świetna sprawa! I przyjemność i zabawa Akcja bardzo sympatyczna Pożyteczna i praktyczna. Cała Polska Czyta Dzieciom Czytaj dzieciom także Ty, W zamian uśmiech ich dostaniesz I wspomnienie wspólnych chwil. Dnia 10 czerwca w ramach akcji Cała Polska Czyta… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki świętują Dzień Dziecka- cz.II

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.    

 • Gwiazdki świętują Dzień Dziecka – cz.I

  Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Dzieciom sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności. Dnia 6 czerwca  dzieci ze wszystkich grup, w tym również i Gwiazdki zebrały się w… Czytaj więcej »

 • Urodziny Stasia

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku czerwca w   naszej grupie obchodziliśmy urodziny Stasia . W… Czytaj więcej »

 • Urodziny Uli

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. Na początku czerwca obchodziliśmy w naszej grupie urodziny Uli .W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Mamy i Taty

  Dnia 30 maja w  naszej grupie odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Mamy i Taty. Nasi Kochani Rodzice licznie przybyli na uroczystość. Gwiazdeczki przygotowały specjalnie na tak wyjątkową okazję przedstawienie pt.,, Na straganie’. W naszej sali… Czytaj więcej »

 • Moja Mama, Mój Tato-praca plastyczna

  Moja Mamo ukochana życzę Ci uśmiechu z rana, aby Tata w twoich oczach widział to żeś jest urocza. Drogi Tatku życzę Tobie pomyślności tak Ci powiem, aby Mama bez wątpienia miała w Tobie supermena. W miesiącu maju realizowaliśmy temat –… Czytaj więcej »

 • Spotkanie z Panem Kuleczką

  Dnia 21 maja Gwiazdeczki gościły w swojej sali aktora- Pana Piotra Witonia. Pan Piotr popularnie zwany Panem Kuleczką zaprosił nas na spotkanie czytelniczo – teatralne w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.  Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wyjaśnienia celu naszego spotkania,… Czytaj więcej »