BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wycieczka do Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie

  Dnia 12 marca dzieci z naszej grupy wraz z Obłoczkami wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie. Była to nasza pierwsza wycieczka więc wszyscy byliśmy podekscytowani tym wyjazdem. Punktualnie o godzinie 9.00 wyruszyliśmy autokarem do Skórzewa. W… Czytaj więcej »

 • Praca plastyczna – Przebiśniegi

  Nieśmiało wyjrzał dzisiaj spod śniegu, jeszcze stulony i jakby senny, a wiatr mu szepnął:- Ach przebiśniegu ty jesteś pierwszym znakiem wiosennym. Dzieci z naszej grupy lubią zajęcia plastyczne. Na dzisiejszych  zajęciach rozmawialiśmy o pierwszych wiosennych kwiatach i wykonaliśmy pracę plastyczną… Czytaj więcej »

 • Gwiazdki obchodzą Dzień Kobiet

  Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet. Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień. W tym szczególnym dniu chłopcy z naszej grupy złożyli życzenia wszystkim Dziewczynkom oraz Paniom i obdarowali Je  prezentami… Czytaj więcej »

 • Gwiazdeczki obchodzą Walentynki

  W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości… Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki. Takich co to się kochają no i sobie też ufają. Dnia 14… Czytaj więcej »

 • Urodziny Majki

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W lutym obchodziliśmy w naszej grupie urodziny Majki . W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Balik Walentynkowy- cz.II

  Balik Walentynkowy jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dnia 13 lutego w naszym przedszkolu odbył się wspaniały Bal z okazji Walentynek . Nasze Gwiazdeczki miały piękne  karnawałowe stroje i bawiły… Czytaj więcej »

 • Balik Walentynkowy – cz.I

  Dnia 13 lutego  w naszym przedszkolu z okazji Walentynek odbył się wspaniały  Bal Walentynkowy . Nasza sala była udekorowana czerwonymi serduszkami i balonikami, a Gwiazdeczki w dniu baliku przyszły do przedszkola we wspaniałych  karnawałowych strojach. Wszyscy z ogromną niecierpliwością czekali… Czytaj więcej »

 • Urodziny Piotrusia

  Dziś są Twoje urodziny Zdrowia, szczęścia Ci życzymy!!! Urodziny w przedszkolu to szczególne wydarzenie dla dziecka, które je obchodzi oraz okazja do wspólnego świętowania z kolegami i koleżankami. W lutym w naszej grupie obchodziliśmy urodziny Piotrusia . W tym szczególnym… Czytaj więcej »

 • Gwiazdeczki idą na Bal Karnawałowy- cz.II

  Karnawał w przedszkolu – stroimy więc sale. Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale. Balik karnawałowy jest  atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dnia 5 lutego w naszym przedszkolu odbył się… Czytaj więcej »

 • Gwiazdeczki idą na Bal Karnawałowy- cz.I

  Karnawał w przedszkolu – stroimy więc sale. Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale. Dnia 5 lutego  w naszym przedszkolu odbył się wspaniały  Bal Karnawałowy . Nasza sala była udekorowana akcesoriami karnawałowymi, a Gwiazdeczki w dniu baliku przyszły do przedszkola… Czytaj więcej »