Dodano: 14 marca 2019 r.

Dnia 12 marca dzieci z naszej grupy wraz z Obłoczkami wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie. Była to nasza pierwsza wycieczka więc wszyscy byliśmy podekscytowani tym wyjazdem. Punktualnie o godzinie 9.00 wyruszyliśmy autokarem do Skórzewa. W autobusie było fajnie i nikt na szczęście nie bał się jazdy autobusem. Na miejscu w Parku Rozrywki Rodzinka czekały na nas Panie animatorki, z którymi Gwiazdeczki miały wiosenne warsztaty. Podczas warsztatów dzieci wykonywały wiosenne kwiaty. Po warsztatach przyszedł czas na szaloną, ale bezpieczną zabawę w strefie rozrywek. Bawiliśmy się znakomicie, o czym świadczą nasze roześmiane buzie. Szkoda, że musieliśmy wracać już  do przedszkola, ale mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wybierzemy się na tak wspaniałą wycieczkę.