Dodano: 26 listopada 2019 r.

Dnia 19 listopada mogliśmy uczestniczyć w Koncercie Filharmonii Pomysłów. Tym razem dzieci zostały zaproszone do Zakątka Dźwiękowierszy. Kto z nas nie zna wierszy Juliana Tuwima czy Jana Brzechwy? Poszukując recepty na dobry nastrój Muzolinka przekonuje się , że wiersze poprawiają humor i nastrój. Odkrywa również , że można je mówić czyli recytować ale również………….. , że można je zaśpiewać. A więc czekały na nas ,,śpiewające ” wiersze. Niektóre dobrze znaliśmy i mogliśmy zaśpiewać je razem z Muzolinką np. ,,Kaczka Dziwaczka”  czy ,,Idzie Grześ przez wieś”. Podczas koncertu było bardzo wesoło i byliśmy zadowoleni , że możemy również aktywnie włączyć się we wspólne śpiewanie.

Jednym słowem było bardzo aktywnie i wesoło !!!
Koncert Filharmonii Pomysłów był bardzo interesujący i wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem brały w nim udział.