BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Zebranie z Rodzicami rok szkolny 2019/2020

  Drodzy Rodzice, Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 10 września 2019r. (wtorek) o godzinie 17:00.

 • ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

  UWAGA RODZICE !!! ZMIANA SPOSOBU ZAPISU DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY   Informujemy, że zapisy na dyżur wakacyjny w tym roku szkolnym odbywają się inaczej niż w latach poprzednich, a mianowicie za pomocą systemu elektronicznego „NABÓR”. Wszelkie informacje dostępne są na… Czytaj więcej »

 • Zapisy na Akademię Reksia

  Drodzy rodzice   Informujemy, iż w dniach 15.02 – 21.02.  istnieje możliwość zapisania dziecka na zajęcia sportowe z piłką – Akademia Reksia. Planowany termin rozpoczęcia regularnych odpłatnych (30,00/m-c) zajęć – początek marca Listy na zapisy znajdują się u pań nauczycielek… Czytaj więcej »

 • DRZWI OTWARTE

    ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE  DZIECI I RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH NABOREM NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020  W DNIU 2 MARCA 2019 R. (SOBOTA) W GODZINACH OD 10.00 DO 12.00. W TYM DNIU MOŻNA BĘDZIE ZOBACZYĆ NASZE PRZEDSZKOLE I UZYSKAĆ INFORMACJE O… Czytaj więcej »

 • Dyżur wakacyjny

  Drodzy Rodzice, informujemy iż nasze przedszkole pełnić będzie dyżur w miesiącu lipcu 2020 roku W miesiącu sierpniu nasze przedszkole będzie nieczynne, dyżur pełnić będzie Przedszkole nr 13, ul. Keplera.