Dodano: 17 czerwca 2019 r.

Dnia 14 czerwca grupa „Obłoczki” wraz z Paniami zaprosiła wszystkie dzieci i pracowników przedszkola na przedstawienie z okazji Pożegnania przedszkola. W pierwszej części dzieci zaprezentowały legendę o zegarze na ratuszowej wieży. Na scenie wystąpili pani Maciejowa, burmistrz miasta, mistrz Bartek, rada miejska i oczywiście koziołki. W drugiej części naszej uroczystości dzieci z humorem pożegnały się programem artystycznym włączając we wspólny występ przybyłych gości. Obłoczki recytowały wiersze, wspólnie śpiewały wesołe piosenki o czasie spędzonym w przedszkolu i o szkole, w której czekają na nich nowe obowiązki. Na zakończenie „Obłoczki” zaprosiły wszystkich pracowników do wspólnego tańca. Podczas występów nie obyło się bez łez wzruszenia i odwołania do pierwszych dni pobytu dzieci w przedszkolu.