Dodano: 21 czerwca 2023 r.

Upalny pierwszy dzień lata – środa 21 czerwca była dla dzieci z grupy Obłoczki pełna wrażeń. Przedszkolaki wraz z paniami i w towarzystwie przedstawicielki Rady Rodziców pani Natalii wybrały się do lodziarni na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka, w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wspaniale było patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie dzieci. Wyjście do lodziarni dla małych smakoszy nie było tylko słodką niespodzianką, ale także okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.