BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Andrzejki

  Czary-mary hokus-pokus w andrzejki wróżyliśmy z wosku który lejemy przez wielki czarodziejski klucz, a co udało się wyczarować: były tam smoki, koty, żabki, księżyce, gwiazdy a nawet czarodziejskie zamki och te czary abrakadabra!!!

 • Dzień Pluszowego Misia

  25 listopada to Dzień Pluszowego Misia każdy z nas ma tę ukochaną zabawkę więc przyniósł ją do p-la i zaprezentował ulubionego misia – przytulankę. Trochę z misiem potańczyliśmy, przytuliliśmy, a potem każdy z nas kredkami narysował misie, które powstały z… Czytaj więcej »

 • Cała Polska czyta dzieciom

  W związku z akcją: Cała Polska czyta dzieciom, mama naszej koleżanki Tosi odwiedziła nas w przedszkolu i przeczytała nam bajeczki z Tosi biblioteczki pt.: ,, Jak dobrze mieć sąsiada” słuchaliśmy z zapartym tchem, bo bajka była o misiu… 

 • Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

  Z okazji 100- lecia Niepodległości zorganizowaliśmy kącik małego patrioty, w którym znalazła się wielką flaga Polski, godło, mapka naszego kraju, książki patriotyczne oraz czapka ułana. Znamy już nasze barwy narodowe: biało – czerwone. Wspólnie stworzyliśmy ,,drzewko patriotyczne” a na patrionyczną… Czytaj więcej »

 • Nasze owoce w kąciku przyrody

  Wpadła gruszka do fartuszka a za gruszką dwa jabłuszka…. Jesień to bardzo bogata pora roku dlatego w naszym kąciku przyrody zgromadziliśmy dary Pani Jesieni: jabłka, gruszki, śliwki i zrobiło się bardzo kolorowo. Określiliśmy kształt i kolor jabłek i gruszek. Skosztowaliśmy… Czytaj więcej »