Dodano: 28 grudnia 2018 r.

Dzień 30 października 2018 roku, pozostanie na długo w pamięci „SŁONECZEK”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość- pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice dzieci 3- letnich oraz pani dyrektor. „SŁONECZKA” zaprezentowały swoje umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe. Po części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, książkę oraz medal. Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci udały się do rodziców na słodki poczęstunek. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć- „Mamo, tato- jestem przedszkolakiem”.