BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Wspólne Kolędowanie

  Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w polskich domach. Zwyczaj kolędowania związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia, a te z kolei są obchodami wydarzeń dotyczących przyjścia Syna Bożego – Jezusa Chrystusa. Śpiewanie kolęd w rodzinnej atmosferze było wynikiem potrzeby… Czytaj więcej »

 • Gwiazdor w przedszkolu

  Gwiazdor lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Dnia 18 grudnia br. z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Najpierw dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez Filharmonię Pomysłów. Po zakończonej zabawie dzieci z… Czytaj więcej »

 • Wspólnie świętujemy Dzień Odzyskania Niepodległości

  Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też… Czytaj więcej »

 • Święto Drzewa w przedszkolu

  Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je. My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!! Nasze przedszkole od wielu już lat uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacji Ekologicznej  Klubu  Gaja – Święto Drzewa. W tym roku… Czytaj więcej »

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dnia 23 października dzieci z grupy Obłoczki wraz z Paniami zaprosiły wszystkich obecnych i byłych pracowników na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zatańczyły dla wszystkich pracowników przedszkola. Na… Czytaj więcej »

 • Podsumowanie Konkursu- Moje Wakacyjne Wspomnienia

  Dnia 19.10.2018 w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie  Rodzinnego Konkursu Plastycznego ,, Moje wakacyjne wspomnienia”. Punktualnie o godz. 10.00 pani Kasia – nauczycielka grupy II, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu powitała bardzo serdecznie wszystkie dzieci, które przybyły wraz ze… Czytaj więcej »