Dodano: 3 lutego 2019 r.

Gwiazdor lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Dnia 18 grudnia br. z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Najpierw dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez Filharmonię Pomysłów. Po zakończonej zabawie dzieci z każdej grupy nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do ich sali zbliża się nikt inny, jak Gwiazdor we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Gwiazdora – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Gwiazdor przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Gwiazdor wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył duże paczki, a w nich – dla każdego coś miłego! Oczekiwana cały rok wizyta Gwiazdora minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.